Vazoda Kanaviçe (Etamin) Çiçek Örnekleri

Kanaviçe (etamin) örneklerinin en güzel desenlerinden biridir çiçek motifleri. Hemen hemen tüm nakış türlerinde çiçek motifleri mutlaka vardır. Çok güzel kanaviçe çiçek örnekleri bulunmaktadır. Çiçek örneklerinden neredeysen bütün çiçek desenleri yer almaktadır.

Kanaviçe örneklerinden bu yazımızda canlı çiçekleri aratmayacak güzellikte olan vazoda çiçek örneklerini sizlerle paylaşmaktayız. Kanaviçe çiçek örneklerinin birbirinden güzel lale, gül,zambak,papatya vb. çiçekler bulunmaktadır. Etamin çiçek örnekleri, vazo ve sepet detaylı olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Kanaviçe çiçek örneklerinden muhteşem panolar ve tablolar yapabilirsiniz. Kanaviçe çiçek örneklerinden, amerikan servis örtüsü, masa örtüsü, runner masa örtüsü, tepsi vb. bir çok farklı işlerde kullanabilirsiniz. Kanaviçe çiçek örneklerinin üzerinde bulunan renk tonlamaları uyumlu ve çiçekleri çok güzel bir şekilde göstermektedir. Kanaviçe çiçek örneklerinin renk bütünlüğünü bozmadan başka renkte uygulamanız mümkündür. Fakat burada dikkat edilecek konu, renk tonlama sayılarında oynamamak gerek. Her renk tonunun ayrı bir görselliği vardır.Bu nedenle renk tonlamalarını bire bir aynı yapılmalıdır. Kanaviçe çiçek örneklerini işlemeye başlamadan önce, kanaviçe örneklerinin desen boyutunu göz önünde bulundurarak işlemeye başlayınız.

Kanaviçe çiçek örneklerinden 24 adet çiçek motifi sizlerle paylaşıyoruz. Kanaviçe örneklerinin hepsi birbirinden güzel desenlerdir.Kırmızı renk seven okurlarımız için mükemmel 3 adet kanaviçe kırmızı çiçek örnekleri mevcuttur. Beğendiğiniz etamin örneklerini yazıcıdan çıktısını alıp hemen işlemeye başlayabilirsiniz.

Kanaviçe çiçek örneklerini ve etamin çiçek şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar. Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment