Karışık Kanaviçe (Etamin) Hayvan Örnekleri

Canlı varlığının en sevimli karakterleri hayvanlar, dünyamızda olduğu gibi varlıklarını her yerde görmek mümkün. Tatlı mı tatlı hayvanlarımızın kanaviçe örneklerinde de yer almaktadır. Çok sevimli hayvan etamin örnekleri vardır. O kadar sevimli, şirin, şeker kanaviçe hayvan örnekleri var ki insan hepsinden işlemek istiyor.

Kanaviçe (etamin) hayvan örneklerinden karışık bir galeri sizleri hazırladık. Kanaviçe hayvan örneklerinde; kurbağa, kuş, ayı, kelebek, inek, horoz, geyik, arı, ördek, kedi, tavus kuşu, kurt, leylek, kaplumbağa, civciv ve çocukların çok sevdiği tek boynuzlu at kanaviçe örneklerinde yer almaktadır.

Etamin hayvan örneklerinden; çocuk odasına kanaviçe örneklerinden şirin bir tablo yapabilirsiniz. Küçük desenli örneklerden bir kaç tane pano yapıp asabilirsiniz. Ayrıca panonun bir tarafına kanaviçe hayvan örneklerinden çocuğunuzun sevdiği hayvanı işleyebilir, diğer kenarına çocuğunuzun adını yazıp kullanabilirsiniz. Kanaviçe harf örnekleri sitemizde mevcuttur. Kanaviçe kategorisinden alfabe alt menüsünü inceleyebilirsiniz.

Kanaviçe hayvan örneklerinden bir çok çocuk ürünü işleyebilirsiniz. Bunların başında; kanaviçe bebek battaniyesi, pike takımı, yorgan takımı, nevresim takımı, süs yastık, örülmüş yelekleri süslemek içinde işleme yapabilirsiniz.

Kanaviçe hayvan örneklerinin renk seçeneklerini ise çocuğunuzun sevdiği veya seçeceği renk tonlamalarıyla yapabilirsiniz. Çocuğunuz işlediğiniz nakışa bir parçada olsa katkı sağlayarak kendini mutlu hissedecektir.

Kanaviçe hayvan örneklerini ve etamin hayvan şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment