Salon Takımı Örtüsü İçin Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Salon takımlarının tamamlayıcısı masa örtüleri ve aksesuarlardır. Salon takımınıza uygun örtüleri bulmak bazen can sıkıcı olabiliyor. Renk ve desen şıklığını aynı anda yakalamak için büyük çaba sarf etmek gerekiyor. Salon takımı örtülerini kendiniz işlemek istiyorsanız öncelikle salonunuza uygun bir desen seçmek gerekiyor. Salon takımınızı kanaviçe örneklerinden yapmak isterseniz desen seçimi yaparak nakışa başlayabilirsiniz.

Kanaviçe örneklerinden salon takımı masa örtüleri için çok alternatif var. Birbirinden güzel, şık, zarif kanaviçe örnekleri mevcuttur. Sitemizde bulunan diğer kanaviçe örneklerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Kanaviçe örneklerini sadece salon takımı kategorisine alamayız. Çünkü kanaviçe örnekleri birçok yerde kullanılmaktadır. Bizler desenlerimizi en uygun kategorilere yerleştirmeye çalışıyoruz. Bu neden sitemizde bulunan diğer kanaviçe örneklerini incelemekte fayda görüyoruz. Kanaviçe örneklerinden masa örtüsü, pano, tepsi, sehpa örtüsü, runner ve birçok elişi yapılabilir.

Kanaviçe örneklerinin üzerinde renk tonlamaları mevcuttur. Renk tonlamasını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kanaviçe örneklerinin en güzel yanı deseni bozmadan bazı kısımlarını işlemeyebilirsiniz. Desen bütünlüğünü koruyarak eklemeler yapabilirsiniz. Örneğin; paylaştığımız kanaviçe örneklerinden kuğu desenli olan örneğimizde kuğu kısımlarını işlemeyebilirsiniz. Kuğu kısmını çıkardığınızda göreceğiniz gibi desenin bütünlüğünde hiçbir değişiklik olmuyor. Dilerseniz yazı kısmını da işlemeyebilirsiniz. Kanaviçe nakışında ustalaştıkça bu tür eklemeler çıkarmalar yapmak daha kolay olacaktır. Sadece biraz tecrübe gereklidir.

Kanaviçe salon takımı örtüsü ve masa örtüsü örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment