En Yeni Atkı Bere Örgü Örnekleri

En yeni atkı bere örgü örnekleri ile önümüzdeki kış çok renkli bir kış geçireceğimizin habercisi olmaktadır. Yenilenen atkı ve bere modellerini kendi elleriniz ile şimdiden hazırlayarak kışın en göze çarpan kişisi haline kolayca gelebilirsiniz.

En yeni atkı bere örgü örnekleri sizler için sıralanmaktadır.

Nohut tanesi şeklinde bölmelerden oluşan atkı ve bere takımı yapılışı bakımından oldukça kolay bir modelimizdir.

Çiçek detaylı bere modeli:

Bere modelinin üzerine konduracağınız bir çiçek motifi sayesinde sizlerde oldukça şık bir bere modeline sahip olabilirsiniz. Birbirine yakışacak iki farklı rengi kombinleyerek şık ve kullanışlı bir bereyi kendi elleriniz ile kolayca tamamlayabilirsiniz.

Atkı bere modelleri 2018 kışında renkli iplikler ile örülerek şahane modellerin oluşmasını sağlamaktadır. Uzun veya kısa saçlarınız ile rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller, kaban ve montlarınız ile kolayca uyum sağlayacak bir modeldir.

Gri ipler ile örülmüş ve yana yatan şapka modeli ile tarzınıza tarz katabilir ve hiç olmadığı kadar hoş bir duruşa sahip olabilirsiniz. Bu özel model özellikle deri kumaşlardan oluşan dış giyim ürünlerinizin üzerine hiç. Olmadığı kadar hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Alın kısmında yer alan lastik örmesi ise şapka modeline spor bir görüntü kazandırmaktadır.

2018 atkı bere modeli yukarıdaki gibi sıralanmaktadır. Sizlerde atkı ve bere modasına uyum sağlamak adına beğendiğiniz modellerden birini örebilir ve kendinize büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

Leave a Comment