Odanıza Yakışacak Kanaviçe (Etamin) Tablo-Pano Örnekleri

Odanıza şıklık katacak 7 kanaviçe pano örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Kanaviçe güllü tablo örnekleriyle çiçek bahçelerini odanıza taşıyabilirsiniz. Çiçekleri seviyorsanız çiçekli kanaviçe tablo örnekleri tam size göre.

Kanaviçe tablo örneklerinin küçük boyutlara sahip olan desenleri farklı çerçeve uygulayabilirsiniz. Bizimde önceden paylaştığımız aynalı pano örneğiyle dekor edebilirsiniz. Kanaviçe pano örnekleri işleyip çerçeve yaptıktan sonra kenarlarına yaklaşık 10-15 cm ayna ile ikinci bir çerçeve yapıp kullanabilirsiniz. Kanaviçe örneği odasına şıklık katarken, aynalı kısmı ise odanızı daha geniş gösterecektir.

Kanaviçe tablo örneklerini başka alanlarda kullanmak mümkün. Uygun olan deseni kanaviçe masa örtüsü örnekleri işlenebilir. Dilerseniz runner, tepsi, amerikan servis örtüsü. mutfak önlüğü vb. ürünler yapabilirsiniz.

Kanaviçe tablo örneklerinin desen boyutu kenarlarında bulunan sayılardan bakabilirsiniz. Sayı olmayan kanaviçe örneklerini ise tek tek sayarak desen boyutunu öğrenebilirsiniz.

Kanaviçe (etamin) tablo-pano örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

 

 

Leave a Comment