Örgü Bebek Yeleği Modelleri ( Erkek Bebek)

Bu yazımızda erkek bebek bekleyen ya da erkek çocuğa sahip olan annelere özel, erkek bebeklerine örülüp giydirebileceğiniz muhteşem örgü yelek modellerinden ve süveter modellerinden bir kaç tane örnek sizlere göstereceğiz. Dilerseniz örgü yelek modelleriniz birlikte inceleye geçelim…

1- Düz Örgü Süveter Modeli

Düz örgü ile örülen şık bir model olan süveter örneği, sadeliği seven hanımlar için önerebiliriz. 4 – 5 yaş erkek çocuklar için uygun olan örgü süveter modellerinin üzerinde ise kanaviçe örnekleriyle süslenmiştir. Kanaviçe bebek örnekleri sayfamızdan süvetere uygun örnekleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz farklı süslemelerde kullanabilirsiniz.

2- İki Renkli Örgü Yelek Modellleri

Bebeğinize uygun çok şık  bir örgü yelek modeliyle karşı karşıyayız. Örmesi zevkli olduğu kadar, kolay örülen bir örgü yelek modelleri arasındadır. İki parça halinde örülen bebek örgü modelleri düğmelerle süslenmiştir. Bebeğinize çok yakışacak bir modeldir. Örülecek olanlar listesinde kesinlikle bulunması gereken bebek örgü modelleridendir.

3- Erkek Çocuk İçin Örgü Süveter Modeli

Lastik ve burgu teknikleri uygulanmış örgü süveter modeli 5 – 6 yaş erkek çocuklar için uygundur. Kreşe ya da okula giden çocuklarınıza örüp, okul gömleğinin üzerine kolaylık giyilebilen bir süveter modelidir. Okul renklerine uygun örülürse görüntü açısından okul kıyafetleriyle daha uyum sağlanacaktır. Farklı renk örülebilir. İlmek sayısını az tutarak daha küçük bir süveter örebilirsiniz.

4- Düz Örgü Yelek Modelleri

Çok basit bir örgü yelek modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Basit ama aynı zamanda çok şık bir modeldir. Düz örgüyle örülmüş bir bebek örgü modellerinin üzerine iğne ile süslenerek değişik örgü modelleri çıkarabiliyoruz. Basit ama şık bir bebek örgü modelleri örmek isterseniz bu modeli mutlaka denemelisiniz.

5- Düz Örgü Süveter Modelleri

İki renkli, düz örgüyle örülmüş baklava dilimli erkek çocuklar için şık bir örgü süveter modelidir. Erkek çocuğunuza kolaylık örebilirsiniz. Dilediğiniz renklerle örebilirsiniz. 5 – 6 yaş erkek çocukları için uygulanabilir.

6- Örgü Yelek Modelleri Yunus İşi

Erkek çocuk örgü yelek modelleri yunus işiyle örülmüştür. Üzeri kırk yama ile şekillendirilmiştir. Örülen kırk yamaların kenarlarına resimde de görüldüğü üzere ipliklerde kırk yamalar iyice belirgin hale getirilmiştir. Örgü yelek modelleri arasında değişik örgü modelleri arıyorsanız bu örnek tam size göre…

Leave a Comment