Kanaviçe Temel Reis, Tom ve Jerry, Pepe Örnekleri

Çizgi filmleri en çok takip eden çocuklardır. Tabi ki çocukların yanında anne ve babalarda çizgi film izlemek zorunda kalıyorlar. Keyifli vakit geçirmenin en güzel yolu çocuğunuzla yapılan bir etkinliktir. Çizgi film izlemekte birlikte geçirebilecek güzel vakitler arasında yer alabilir. Yıllar geçtikçe çizgi filmlerde değişiyor. Her yeni gelen çizgi filmin takipçileri de doğdukları zamana hangi çizgi film denk geliyorsa onunla büyüyor.

Geçmiş yılların en güzel çizgi filmlerden iki tanesinin kanaviçe örneklerini sizlerle paylaşacağız. Güçlü adam, sevdiği için mücadele eden gönlümüzün kahramanı ıspanağı sevdiren temel reisimiz. Kanaviçe örneklerinde çizgi film karakterlerinde sıkça görmekteyiz. Temel reis seven çocuklarınıza sürpriz yapmak için işleyip hediye edebilirsiniz. Çocuğunuz bu fikre bayılacaktır.

Tom ve jerry, tom’un uzun yıllardır kovaladığı ve bir türlü yakalayamadığı jerry. Kahramanlarımız sürekli birbirleriyle uğraştığı bir çizgi filmdir. Kanaviçe örneklerinde de birbirleriyle uğraşmalarını tatlı bir şekilde çizilmiştir. Son yılların çizgi filmlerinin değiştiğini görmekteyiz. Yabancı ülkelerde daha çok izlenen popoyo çizgi film karakterini görüyoruz. Pepe çizgi film karakterine çok benzeyen bir çizgi filmdir. Pepe karakterini bulamayanlar popoyo kanaviçe örneklerinden kullanabilirler. Pepe çizgi film kanaviçe örneklerini küçük yaşta çocukların beğeneceğini düşünüyoruz. Bir ara çok popüler olan pepe karakteri günümüzde hala bebekleri tabakları gibi ürünleri satılmaktadır.

Kanaviçe çizgi film örneklerini ve etamin çizgi film şablonlarını eklemeye devam edeceğiz… İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment