Mutfağınız İçin Kanaviçe (Etamin) Tablo-Pano Örnekleri

Ev hanımlarının en çok vakit geçirdiği yerlerden birisi mutfaktır. Kadınlar mutfaklarının geniş, rahat, ve dekorasyonun aydınlık, ferah olmasını isterler. Bu isteklerinin dekorasyon kısımlarını bir çok hanım kendi el emeği göz nuru ürünlerle donatırlar. Mutfakta öncelikle kullanılan dekorasyonların başında, hanımlarında yardımcısı olan mutfak havluları geliyor. Hem dekorasyon amaçlı kullanılmakta hemde havlu olarak kullanılmaktadır.

Kanaviçe mutfak örneklerini bir çok insan çeşitli yerlerde kullandığı gibi mutfak ürünlerinde de kullanılmaktadır. Özellikle etamin mutfak havlu örnekleri çok rağbet görmektedir. Kanaviçe mutfak örneklerininde mutfak havlusunu şablonlarının yanı sıra, mutfakta da çok tercih edilen ve dekorasyona mükemmel bir görüntü sağlayan ürünlerden birisi de tablolar.

Kanaviçe mutfak örneklerinden tablolar ve panolara uygun desenler bulunmaktadır. Etamin mutfak örneklerinden çok şık ve zarif tablolar işleyip kullanabilirsiniz. Kanaviçe mutfak örneklerinin küçük boyutlu olan desenleri mutfak havlusuna uygulayabilirsiniz. Büyük boyutlu desenleri ise tablo olarak işlemeniz daha uygun olacaktır. Küçük boyutlu kanaviçe örneklerinden de pano yapabilirsiniz. Ayrıca tablolardan bir kaç tane işleyip tasarım oluşturup duvarınıza asabilirsiniz.

Etamin mutfak şablonlarının desen boyutlarını üzerinde bulunan karelerden yardım alarak hesaplıyoruz. Her kareye bir renk düşmektedir. Desen boyutları genelde kanaviçe örneklerinin kenarlarında 10-20-30 şeklinde belirtilen sayılardan saymadan öğrenebiliriz. Bazı etamin örneklerinden bu sayılar olmayabiliyor bu durumda ise kareleri tek tek sayarak desenin ölçüsünü buluyoruz.

Kanaviçe mutfak örneklerini ve etamin mutfak şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment