En Güzel Kanaviçe (Etamin) Çanta Örnekleri

Kadınların en çok kullandığı aksesuar arasında çanta gelmektedir. Çanta kadınlar için bir vazgeçilmezdir. Olmazsa olmaz arasındadır. Çantalar hem şık hem kullanışlı hem de ekonomik olmalıdır. El emeği göz nuru çanta istiyorsanız kanaviçe örneklerinden çanta tercih edebilirsiniz.

Kanaviçe (etamin) çanta örneklerinde birbirinden güzel ve şık modellerimiz bulunmaktadır. İster günlük kullanın, ister şık bir davette.. Her iki kullanım içinde modellerimiz mevcuttur. Kanaviçe çanta örneklerinde dikdörtgen kare örneklerimizde vardır.

Kanaviçe çanta örneklerinin renk seçenekleri mevcuttur fakat sizler istediğiniz renk ve modele uygulayabilirsiniz. Kanaviçe çanta örneklerini inceledikten sonra çanta tasarımını istediğiniz şekilde çanta örneklerine uygun olarak yapabilirsiniz.

En güzel kanaviçe çanta örneklerini sizlerle paylaşmaktayız. Bu yazımızda tamı tamına 12 adet kanaviçe çanta örneklerini paylaşıyoruz. Etamin çanta örneklerinde ayrıca cüzdan örnekleri de vardır. Çantanıza uygun renk tonlarında cüzdan da işleyip kullanabilirsiniz.

Kanaviçe çanta örneklerini işleme yaptıktan sonra çeşitli internet sitelerinden araştırma yapıp çantanızı kendiniz dikebilirsiniz. Bazı çanta yapan sitelerde vardır. Bu kişilerle iletişime geçip çantanızı özel olarak yaptırabilirsiniz.

Kanaviçe çanta örneklerinde renk tonlamaları mevcuttur. Dilerseniz istediğiniz renklerde işleme yapabilirsiniz. Kanaviçe çanta örneklerinden işleme yaparken dikkat edilecek nokta; çantanın kenarlarında dikim payı bırakmanız gerekmektedir. Özellikle dikimini özel yaptıracaksanız önceden konuşup çanta kumaşını ayarlamakta fayda var. Çünkü istediğiniz modele çantanızın kumaş boyu yeterli olmayabilir. Bu konuda dikkat etmekte fayda var.

Kanaviçe çanta örneklerini ve çanta şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar. Kolay Gelsin:)

Leave a Comment