Mutfağınız İçin Kanaviçe (Etamin) Duvar Saati Örnekleri

Mutfak ev hanımlarının en çok vakit geçirdiği yerlerden birisidir. Mutfağınıza saat yapmayı düşünüyorsanız kanaviçe nakışı saat işlemelerini denemenizi tavsiye ediyoruz. Kanaviçe mutfak saati örnekleri mutfağınıza uygun şekilde tasarımları yapılmıştır.

Etamin mutfak saati örnekleri mutfakta kullanılan malzemelerden,sebzelerden desenleri tasarlanmıştır. Kanaviçe mutfak örneklerinde omlet deseni, fincan deseni, aşçı deseni, meyve desenleri,pizza deseni, pasta deseni ve kavanoz deseni kullanılmıştır. Kanaviçe mutfak saati örneklerinin hepsi mutfağınıza yakışacak şıklıkta ve mutfakla uyum sağlayacak tarzdadır.

Kanaviçe mutfak saati örneklerinin renk seçeneklerine gelecek olursak, her meyve,sebzenin kendine özel rengi vardır, bu renklerini değiştirmeyi pek önermiyoruz. Fakat fincan, kavanoz,aşçı deseni olan kanaviçe örneklerini rahatlıkla renk değişikliği yapabilirsiniz. Etamin örneklerinde renk tonlamalarında bütün renk tonlarını kullanmanız gerekir. Renk bütünlüğü ve renk geçişlerinde yumuşak bir geçiş olması açısından açık koyu orta her tonun yeri ve görevi ayrıdır. Bu nedenle bütün tonları aynı düzeyde renk tonları aldıktan sonra işlemek önemlidir.

Kanaviçe mutfak duvar saati örnekleri işlenebilir netliktedir.Kanaviçe nakışını işlerken bazı okuyucularımız elinde işlemektedir. Etamin örneklerini daha rahat yapabilmek için kasnağa monte edip işlemeyi de deneyebilirsiniz. Zira kasnağa gerilen kumaşın kareleri daha rahat seçilmektedir.Bu yöntem uygulandığında kanaviçe örneklerini daha rahat işlediğinizi fark edeceksiniz. Kanaviçe örneklerini işledikten sonra desene uygun çerçeve yaptırıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kanaviçe duvar saati örneklerini ve etamin saat şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar.Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment