Melek Kanatlı Kanaviçe (Etamin) Bebek Örnekleri

Kanaviçe (etamin) bebek örnekleri en masum ve tatlı desenleri barındırıyor. Birçok bebek kanaviçe örnekleri bebeklerin saflığı ve sevimliliği üzerinde çizilmiş desenler bulunmaktadır. Bu yazımızda bebeklerin masumluğunu temsil eden melek kanatlı motiflere yer vermekteyiz.

Etamin bebek örneklerinden 16 tane birbirinden farklı örnekler bulunmaktadır. Kanaviçe bebek örneklerinden yapılabilecek ürünler ise, kanaviçe bebek battaniyesi, etamin bebek panosu, bebek yorganı işlenebilir.

Kanaviçe bebek örneklerinin birçok örneklerin boyutları büyük olduğunda en uygun işlenebilecek ürünler büyük desenlere uygun olan ürünlerdir. Bunu göz önünde bulundurarak yapacağınız ürünü buna göre tercih etmelisiniz. Kanaviçe bebek örneklerinden en güzel işlenebilecek ürün tablo-panodur. Melek kanatlı kanaviçe örnekleri daha çok panolara uygulanmaktadır. Fakat sizler başka ürünlerde de kullanabilirsiniz.

Etamin örneklerinin kare sayılarını üzerinde bulunan sayılardan öğrenebilirsiniz. Üzerinde sayı yok ise kare sayılarını tek tek saymak gerekiyor. Kanaviçe bebek örneklerinin desenleri işlenebilir netliktedir. İstediğiniz gibi bilgisayarınıza kaydedebilir, çıktısını alıp elinizde bulundurabilirsiniz. İsterseniz telefonunuza kaydedip telefonunuzdan da işleme yapabilirsiniz. Fakat bu yöntemlerden en iyisi çıktı alıp rahatlıkla görüp işlemektir.

Kanaviçe bebek örneklerini ve etamin bebek şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment