En Güzel Kanaviçe (Etamin) Masa Örtüsü Şablonları

Evlenecek olan gençlerimizin çeyizlerine her türlü el işi göz nuru, el emeği ürünler bebeklikten itibaren yapılmaya başlanır. Çeyizlerde olmazsa olmaz ürünler arasında masa örtüleri ve bohçalar yer almaktadır. Örtüleri ve bohçaları genelde el emeği ürünlerden yapılır. Kanaviçe örnekleri de en güzel alternatiflerden biridir. Çok güzel bohça ve örtü örnekleri bulunmaktadır.

Kanaviçe (etamin) masa örtüsü örnekleri ister kare, ister dikdörtgen, ister oval şeklinde yapabilirsiniz. Kanaviçe masa örtüsü örneklerinde her şekil desenler mevcuttur.  Etamin masa örtüsü örneklerinden, salon takımı, oda takımı, mutfak takımı, bohça, runner, amerikan servis örtüleri işleyip kullanabilirsiniz. Etamin örneklerinin kumaşını ise bulunduğunuz şehirde tuhafiyecilerden satın alabilirsiniz. Dilerseniz internet üzerinden satış yapan şirketlerden de alabilirsiniz.

Kanaviçe masa örtüsü örneklerinden 15 tane desen sizlerle paylaşmaktayız. Hepsi ayrı güzellikte olan kanaviçe örnekleri işlenebilir netlikte olup, çıktısını aldıktan sonra rahatlıkla işleme yapabilirsiniz. Kanaviçe masa örtüsü örneklerinde renk tonları mevcut olup,sizler istediğiniz renk tonlamasını uygulayabilirsiniz.

Etamin masa örtüsü örneklerinde, gül deseni seven okurlarımız için farklı desen ve renklerde gül şemalı kanaviçe örneklerimiz vardır. Beğendiğiniz kanaviçe gül örneklerini istediğiniz renkte işleyebilirsiniz. Kanaviçe örneklerinde istemediğiniz veya beğenmediğiniz bir bölümü desen bütünlüğünü bozmadan çıkarabilirsiniz, işlemeyebilirsiniz.

Kanaviçe masa örtüsü ve runner örneklerini ve etamin masa örtüsü şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar. Kolay gelsin. 🙂

 

 

 

Leave a Comment