Kanaviçe (Etamin) Şirinler Çizgi Film Örnekleri

Çizgi film karakterlerinin en sevimlileri, en masum ve güzel duygularını bize gösteren şirinler çizgi filmidir. Şirin baba ve gargamelin büyük maceralarını keyifle izlediğimiz şirinler çizgi film karakterlerini kanaviçe şablonların da görmekteyiz. Kanaviçe örneklerini tüm çizgi film ve fantastik karakterleri de vardır. Talebe göre farklı karakterlerde yeni kanaviçe örnekleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanaviçe şirinler örneklerini de, şirin baba, şirine, gargamel ve kedisi, uykucu, güçlü, sinirli, gözlüklü, ressam gibi karakterlerin tek desenleri bulunduğu gibi birlikte olan desen çeşitleri de bulunmaktadır. Paylaştığımız etamin örneklerinde şerit gibi işlenebilecek desende mevcuttur. Piyasaya yeni giren bir kumaş türü, uzun 10 – 15 cm genişliğinde kanaviçe işlenebilecek kumaşlar çıkmıştır. Bu tür kumaşları genelde pike takımlarının üst kısmına işleme yapılıp monte edilmesi için kullanılmaktadır. Sizlerde bu tür şerit kumaşlardan alıp, bebeğinize pike takımı işleyip monte ettirebilirsiniz.

Kanaviçe örneklerinden 80 tane şirinler şablonları vardır. Beğendiğiniz veya çocuğunuzun beğendiği etamin şirinler örneklerinden işleme yaparak en güzel ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz. Etamin örneklerinden havlu, pano, çarşaf takımı, yastıklar bir çok çeşitli ürünler işleyebilirsiniz.

 

Kanaviçe şirinler örneklerinde alfabe desenlerini de sizlerle paylaşıyoruz. Etamin şirinler harf örneklerini, bebek doğum panoları için kullanıp yazı yazabilirsiniz. Şerit kanaviçe kumaşlarına bebeğinizin ismini işleyerek aplike yöntemini kullanıp bebek pikesi yapabilirsiniz. Yeni fikirler oluşturarak harika işler çıkarıp işlemelerinizi en güzel şekilde yapıp kullanabilirsiniz.

Kanaviçe örnekleri yeni modellerini ve etamin harf örneklerini yeni desenlerle birlikte eklemeye devam edeceğiz. İyi çalışmalar.

Leave a Comment