Etamin Araba, Uçan Balon ve Bisiklet Örnekleri

Etamin araba örnekleri, etamin bisiklet örnekleri, kanaviçe motosiklet şablonları, etamin uçan balon işleme şablonları, kanaviçe otobüs ve tren örneklerini bulabileceğiniz güzel bir galeri sizlerle hazırladık. Son model kanaviçe araba şablonları, klasik araba modellerini de sizler için paylaştık. Çocuklarınızın beğendiği araba modellerini bulabileceğiniz, işleyebileceğiniz etamin araba örnekleri bulunmaktadır. Kanaviçe araba örneklerinden 14 tane farklı renk ve model araba işleme şablonları bulunmaktadır. Harika bir tablo –  pano yapabileceğiniz 3 adet uçan balon etamin şablonları ve  iki adet bisiklet etamin (kanaviçe) şablonları bulunmaktadır.

Kanaviçe araba, tren, bisiklet, motosiklet, uçan balon, otobüs şablonlarından, pano ve tablolar, okul çantaları, çocuk pike takımları, dekoratif yastıklar gibi bir çok elişi örnekleri işleyebilirsiniz. Sevdiğiniz renklerle konbin yaparak tasarımlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Kanaviçe örneklerinden yeni modelleri sizlerle paylaştık. Birbirinden farklı olan etamin işleme şablonlarını beğenmediyseniz ya da istediğiniz araba, tren, uçan balon örnekleri değilse kanaviçe menüsünden diğer alt menüsünü de incelemenizi tavsiye ederiz. Kanaviçe araba örneklerini ve etamin araba şablonlarını eklemeye devam edeceğiz. Kolay gelsin. İyi çalışmalar..

 

 

Leave a Comment