Birbirinden Güzel Kanaviçe (Etamin) Tablo-Pano Örnekleri

Bebek odalarını süslemek için birbirinden güzel, şık, sevimli birçok tablo-pano, aksesuar, dekoratif ürünler kullanılıyor. Bebek odalarını dizayn ederken bebeğimizin sağlığına uygun ürünler seçiyoruz. Bebek odalarında kullanılan ürünlerin çoğunu hazır alsakta birkaç eşyasını el emeği ürünlerde olsun isteriz.

Bebeğinizin odası için tablo-pano, pike, çarşaf, yorgan, dekoratif yastık gibi ürünleri ele emeği olarak yapılabilmektedir. Sizlerde ele emeği ürünler istiyorsanız güzel, pratik ve kullanışlı olan kanaviçe nakışlı ürünleri yapabilirsiniz.

Bebeğinize kanaviçe bebek örneklerinden çok şık, yapımı kolay ve kullanışlı bir çok ürün yapabilirsiniz. Kanaviçe tablo-pano örneklerinden bir çok deseni sizlerle paylaşmaktayız. Kanaviçe bebek örneklerinden tablo-pano yapabildiğiniz gibi pike takımı yapıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kanaviçe bebek örnekleri için bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek kumaşları tercih edebilirsiniz. Bebek mendili yapımı için önerebileceğimiz kumaş türü ise; yumuşak dokusu bulunan mermerşahı öneririz. Bebeğinizin cildinizi tahriş etmeden kullanabilirsiniz. Bebek mendillerinin üzerine de küçük kanaviçe örnekleriyle süsleyebilirsiniz.

Kanaviçe bebek tablo-pano örneklerinden 8 adet desen paylaşmaktayız.Bebeğinizin odasına uygun olan ayak örneklerini, yeni doğan bebek panosu örneklerinden işleme yapabilirsiniz. Çocuk odası için ise diğer kanaviçe bebek örnekleri daha uygun olacaktır.

Kanaviçe bebek pano-tablo örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment