Kolay Kanaviçe (Etamin) Havlu Örnekleri

Çeyizlerde mutlaka bulunması gereken ürünlerden biri havludur. Havlular çeyizlerde farklı süslemelerde yer alır. Havlular iğne oyası,boncuk oyası,kurdela nakışı,kanaviçe nakışı gibi birçok çeşitte süslenmektedir.

Kanaviçe havlu örnekleri isterseniz günlük kullanım için, isterseniz misafirlerinize kullanabileceğiniz havlu örnekleri vardır. Kanaviçe havlu örneklerini farklı desen ve farklı renklerle tasarım yapabilirsiniz. Kanaviçe örneklerinden dilerseniz kanaviçe mutfak havlusu da işleyebilirsiniz. Kanaviçe mutfak havlusu örnekleri genelde mutfak araç gerekler,sebzeler gibi mutfağı anımsatan desenler kullanılmaktadır. Kanaviçe mutfak havlusu örnekleri için paylaştığımız desenleride işleyip kullanabilirsiniz.

Çeyiz hazırlığı yapan okuyucularımız için çok güzel kanaviçe havlu örnekleri sizleri bekliyor. Kanaviçe havlu örneklerini inceleyip istediğiniz örneği işleyebilirsiniz. Kanaviçe havlu örneklerinin desenleri kolay olup, işlenebilir netliktedir. Yapmanız gereken kanaviçe havlu örneklerinden beğendiğiniz deseni yazıcıdan çıktısını alıp işlemeye başlamak. Kanaviçe havlu örneklerinin renk tonlamasını sevdiğiniz renkleri kullanabilirsiniz.

Kanaviçe nakışına yeni başlayanlar için yapabilecekleri kolaylıkta desenlerdir. Kanaviçe örnekleri kolay, sayılabilir netlikte ve desenlerin küçük olmasından dolayı işlemenin sonucunu erken zamanda görebilirsiniz.

Kanaviçe havlu örneklerinden işleyip, çeyiz hazırlığı yapan gençlere, nişanlılara,evlenip yuva kuranlara hediye edebilirsiniz. Manevi değeri yüksek olan el emeği ürünleri bir ömür boyu kullanarak sizleri her daim anmış olacaklar.

 

Kanaviçe havlu örneklerini ve  etamin şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment