Anneniz İçin Örebileceğiniz Örgü Fikirleri

Değerli annelerimiz, canlarımız, onlar dünyanın en güzel şeylerine layıktır. Sevgiyle büyüttükleri çocuklarının elinden çıkmış bir hediye almak onları oldukça mutlu etmeye yetecektir.

Anneniz için kendi elleriniz ile ördüğünüz şirin bir koltuk örtüsüne ne dersiniz?

Bizce şahane bir fikir olacaktır. Anneniz her kullandığında sizleri ansın istiyorsanız ve her baktığında sizleri hatırlamasını istiyorsanız bu harika bir örgü fikri olacaktır.

Modeli yaparken annenizin sevdiği renkleri kullanarak çok daha özel bir hale getirebilirsiniz.

Güzel anneniz sıcacık örtünsün ve uyusun diye ona çiçek desenlerinden oluşan bir batta haniye örmeye ne dersiniz. Yapımı oldukça basit ve bir o kadar pratik olan battaniye örneği annenizin oldukça hoşuna gidecek bir hediye fikri olacaktır.

Anneniz için rengârenk iplerden oluşan veya tek bir renk özelliğine sahip bir şal örmeye ve onu mutlu etmeye ne dersiniz?

Akşamları dışarıya çıkarken, ya da bir balkon sefası sürerken sizin elleriniz ile ördüğünüz o özel şalı anneniz sırtından hiç düşürmek istemeyecektir.

Anneler yelek giymeyi çok sever. Hatta giydirmeye de bayılır.

Bu nedenle anneniz için yumuşacık iplerden oluşan bir yelek örebilirsiniz.

Yapımı kolay ama duruşu bir o kadar şık olan yelek modelini tercih edebilirsiniz. Annenizin sevdiği renklerden oluşan yeleği yaptığınızda annenizi ne kadar mutlu edebileceğinizi tahmin edebilirsiniz.

1 thought on “Anneniz İçin Örebileceğiniz Örgü Fikirleri”

Leave a Comment