Çeyizde Mutlaka Bulunması Gereken İğne Oyası Modelleri

Çeyizde bulunması gereken iğne oyası modelleri oldukça gösterişli modellerden oluşuyor. Gelinlik kızların çeyizini süsleyen iğne oyası modelleri her geçen gün birbirinden farklılık göstererek çeyizleri süslüyor. Anane ve babaannelerimizin çeyizinde en çok yer tutan iğne oyası modelleri, şu sıralar yine çeyizlerde fark yaratan modeller olarak bulunuyor.

Yemeni ve Mevlut örtüsü olarak adlandırılan başörtülerin kenarlarında renkli ipliklerden oluşan iğne oyalarını sizlerde düşünebilirsiniz.

Çiçek motiflerinden hoşlananların favori modeli olan iğne oyası iri motifleri ile karşıdan kolayca dikkat çekmeyi başarabiliyor. Sizler de sevdiğiniz farklı renkleri bir arada kullanarak göz alıcı bir iğne oyası hazır edebilirsiniz.

İğne oyası olarak düşünebileceğiniz bir başka alternatif ise oda takımları ve vitrin takımları olmaktadır. Misafir odası, yatak odası ve oturma odası için düşünebileceğiniz iğne oyası modelleri çok farklı örnekler ile sizlerin beğenisine sunuluyor. İster tek renkli isterseniz de birden fazla rengi kullanarak şirin modeller elde edebilirsiniz.

Kat kat çiçek motiflerinden oluşan ama oldukça ağır bir görüntüye sahip olan iğne oyası modeli, herkesin beğenisi kazanacak özel bir modeldir. Her genç kızın çeyizinde mutlaka bulunması gereken iğne oyası olarak bu şahane modeli siz değerli takipçilerimize mutlaka tavsiye ederiz.

İster bir havlunun kenarında isterseniz de özel bir masa örtüsünde kenardan sarkan iğne oyası şeklinde kolayca kullanabilirsiniz.

Leave a Comment