Modern Kanaviçe (Etamin) Tablo Örnekleri

Kanaviçe (etamin) nakışını son yıllarda tablo ve panolardaki şıklığı,doğal durması, el emeği olması nedeniyle tercih ediliyor. Kanaviçe nakışı geçmişten günümüze popülerliğini hala korumakta. Son yıllarda işleme alanlarında değişliklik gösterse de el emeğinin en güzel örneklerinin başında geliyor.

Kanaviçe tablo-pano örneklerinin sayısız çeşitleri vardır. Kanaviçe tablo örneklerinde kullanılan desenler ise; doğa, insan, çiçek, sevimli hayvanlar, tarihi yerler vb birçok motif kullanılmaktadır.

 

Kanaviçe tablo örneklerinden keman çalan küçük şirin kız çocuğu örneğiyle, bebeğinizin odasına işleyip çerçeveletip kullanabilirsiniz. Alternatif olarak son yıllarda çokça kullanılan kasnak panoyu tercih edebilirsiniz.

 

Diğer bir kanaviçe tablo örneğimiz ise doğanın bir parçası mantar ve karıncayla birlikte melek figürlü kız çocuğu panosu. Kanaviçe tablo örneğini işledikten sonra farklı bir çerçeve uygulaması yapabilirsiniz.Kanaviçe tablo örneklerini karton çerçeve hazırlayıp içine yerleştirebilirsiniz. Hatta karton çerçeveyi kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için internetten küçük bir araştırma yapmanız yeterlidir.

 

Kanaviçe tablo örneklerinin en sevimli meleği bahçıvan kız çocuğu deseni. Kanaviçe tablo örneklerimizi temasına uygun olarak işleyip mutfağınızda kullanabilirsiniz.Renk seçeneklerini zevkinize göre ayarlayıp işleyebilir ve ya desenin üzerinde bulunan renklerle işlemeye başlayabilirsiniz.

 

Doğa sever, kuşlarla keyifli vakit geçiren kız çocuklu kanaviçe tablo örneğimiz, işlerken keyif alabileceğiniz harika bir desendir. Kanaviçe tablo örneklerini ister tek tek işleyip kullanabilir, isterseniz hepsinden birer örnek işleyip, birlikte kullanabilirsiniz. İster çerçeve, ister kansak pano, isterseniz karton çerçeveye monte edebilirsiniz.

Kanaviçe tablo-pano örneklerini işlerken keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle 🙂

 

 

Kanaviçe tablo-pano örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

 

 

 

Leave a Comment