Kız Bebekler İçin Örgü Elbiseler

Kız bebekler için örgü elbiseler harika örnekler ile geliyor. Bebeğiniz için hepsinden birer tane yapmak isteyeceğiniz elbise modelleri şirin düğmeleri ile bebeğinizi daha da sevimli yapmaya yetiyor.

Yumuşacık ipler, şeker mi şeker renkleri ile istediğiniz örneği olduğundan çok daha güzel göstermeye yetiyor.

Özellikle kış aylarında bebeğinizi sıcacık tutacak özelliğe sahip örgü elbiseler farklı modelleri ile takipçilerimizden büyük beğeni topluyor.

Tığ işi bebek elbise modeli:

Tığ işi bebek elbise modeli yapımı oldukça kolay. Bir ya da birden fazla rengi bir arada kullanarak şirin bir bebek elbisesi yapabilirsiniz. Resimde bulunan elbise modeli kolsuz olarak tasarlanmıştır.

Uzun kollu bebek elbise modeli:

Bebeğiniz için uzun kollu bir bebek elbisesi tasarlamak isterseniz resimdeki modeli tercih edebilirsiniz. Renk olarak sevdiğiniz birçok rengi kolayca kullanabilirsiniz.

Uzun kollu bebek elbise modelini isterseniz şapkasıyla birlikte bir takım haline getirebilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz hiç olmadığı kadar şirin bir görüntüye sahip olacaktır.

Yine askılı bir kız bebek elbise modeli sizler için seçtiklerimiz arasında bulunuyor. İçerisine beyaz bir body kullanarak bebeğinize tüm kış boyunca severek giydirebilirsiniz. Elbise modeli üzerinde yer alan yaprak motifleri ayrı bir şıklığa kavuşmasını sağlamaktadır.

İnci tanesi şeklinde bir görüntüye sahip olan kız bebek elbisesi, özellikle beyaz renkli iplik kullanılarak örüldüğünde güzel bir elbiseye dönüşmektedir.

Leave a Comment