Kanaviçe (Etamin) Mickey Mouse Çizgi Film Örnekleri

Sevilen çizgi film karakterlerinden biri olan mickey mouse kanaviçe örneklerinde çok talep edilen ve beğenilen şemaların başında yer almaktadır. Mickey mouse çocukların çok sevdiği, beğenerek izlediği, tişörtlerini, tokalarını, taçlarını, eşofmanlarını aldıkları ve çeşitli ürünlerini kullandıkları tatlı sevimli karakterdir.

Kanaviçe örneklerinin çizgi film karakterlerinde yer alan mickey mouse şablonlarını hemen hemen bir çok bebek ve çocuk ürünlerinde kullanabilirsiniz. Mickey mouse kanaviçe örneklerinden yapılabilecek en güzel ürünlerin başında bebek pikesi ve yorgan takımı gelmektedir. Dilerseniz örmüş olduğunuz bebek battaniyesi üzerine aplike yaparak monte edebilirsiniz.

Etamin çizgi film örneklerinden kız veya erkek çocuk odasına küçük panolar yapıp kullanabilirsiniz. Yaptığınız panoyu biraz daha büyük tutarak, yanına bebeğinizin adını , doğum tarihini, kilosunu yazarak bir bebek doğum panosuna dönüştürebilirsiniz. Kanaviçe bebek doğum panolarını ister özel kasnağında kullanabilir, isterseniz  özel çerçeve yaptırıp asabilirsiniz.

Kanaviçe çizgi film şablonlarından 55den fazla mickey mouse çizgi film deseni bulunmaktadır. Kanaviçe şablonlarının boyutları her birinin farklıdır. Yapacağınız el işine göre desenlerin boyutlarını inceleyerek karar veriniz. Etamin çizgi film örnekleri işlenebilir netliktedir. Telefonunuza, bilgisayarınıza kaydedip veyahut kanaviçe örneklerinin çıktısını alıp işleme yapabilirsiniz. Kanaviçe şemalarının üzerinde renkler mevcuttur. Benzer veya farklı renkleri tercih edip kanaviçe nakışa başlayabilirsiniz.

 

Kanaviçe çizgi film örneklerini ve etamin çizgi şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar. Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment