Kanaviçe (Etamin) Ayakkabı-Terlik Kesesi Örnekleri

Terlik çantası, ayakkabı torbası, terlik kesesi olarak adlandırdığımız ve misafirliğe giderken yanımıza aldığımız üründür. Farklı nakışlardan yapılan bir çok örnekleri mevcuttur.Terlik kesesi örnekleri;kanaviçe örnekleri 2018 yılı trendleri arasında yer alacağını şimdiden belli ediyor. Sizler de kendinize kanaviçe terlik kesesi işlemek istiyorsanız buyrun örneklerimizi inceleyin…

Kanaviçe terlik kesesi örneklerine geçmeden önce bir kaç bilgiyi sizlerle paylaşmak isteriz, terlik çantası örneklerinin boyutları üzerinde bulunmaktadır. İşlemeyi ayarlarken sayıları dikkate alarak ayarlamanızda fayda var.

Kanaviçe örneklerini yanlış işlenmesi durumunda, sökülmesi zor oluyor. Hatta ipliği sökerken kumaşada zedelenebilir. Bu nedenle dikkatlice sayıp işlemek gerekir. Hangi renkten kaç adet yapılması gerektiğini birkaç kere kontrol ederek yapmakta fayda var.Özellikle zor kanaviçe örneklerinde daha dikkatli olmak gerekiyor.

Peki kanaviçe örneklerini yanlış işledik illa sökmemiz mi gerekli.. Tabi ki hayır. Özellikle tek parça ürünlerde kesinlikle renk yanlış yapılmışsa bir önemi olmamaktadır. Renk bütünlüğünü aşırı bozacak bir durum yok ise sökmeden devam edin. Kanaviçe örneklerinde renk bütünlüğünü bozan durum var ise; sökme işleme yapmadan üzerinde tekrar işleme yapabilirsiniz. İnanın küçük yer hiç belli bile olmuyor. Fakat işlemede yanlış yapılan yer büyük çaplı ise o zaman en iyisi söküp baştan yapmaktır.Bu nedenle İşleme yaparken dikkatli yapmakta fayda var.

Kanaviçe örneklerinin üzerinde bulunan çiçek desenlerini farklı işlemelerde kullanabilirsiniz. Örneğin; gül deseni olan örneği bir peçete olarak, bir kese üzerine, bir çanta veya cüzdan olarak işleyip kullanabilirsiniz.

Güzel, şık, sevimli, bir o kadar da gösterişli kanaviçe terlik kesesi yapıp, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kanaviçe örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment