Harf, Sayı Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Kanaviçe örneklerinden bu yazımızda alfabe ve sayı şemalarını paylaşacağız. Kanaviçe örneklerinden harf şemalarında değişik desenler bulunmaktadır. Kanaviçe örneklerini istediğiniz yazı şemalarında kullanabilirsiniz. Bu yazımızda çok farklı kanaviçe harf örnekleri ve kanaviçe sayı örnekleri bulunmaktadır. Etamin örneklerinden, iki renkli kanaviçe örnekleri, yeşillik desenli kanaviçe örnekleri, zebra desenli etamin örnekleri, tavşan desenle kanaviçe örnekleri, sevimli ayıcıklardan oluşan kanaviçe sayı örnekleri, balık desenli kanaviçe örnekleri, bebek desenli kanaviçe örnekleri ve sayı kanaviçe örnekleri bulunmaktadır.

Kanaviçe harf örneklerinin en çok kullanıldığı ürünlerin başında havlu gelmektedir. Havlu kenarlarına işlenen kanaviçe örneklerinden harf desenleri sıkça kullanılmaktadır. Çeyizlik havlu işlemelerinden çiçekli harfler, güllü harfler, havluyu daha şık gösterebilecek kanaviçe örnekleri tercih edilmektedir. Etamin örneklerinin kullanıldığı başka bir alan ise bebek doğum panoları. Bebek doğum panoları için ise daha küçük harf örnekleri tercih ediliyor. Kasnağa sığabilecek örnekler daha çok rağbet edilmektedir. Kanaviçe örneklerinden küçük boyutlarından kolye de yapılabilir. Bu yazımızda kanaviçe örneklerinden sayı, rakam desenlerini de sizlerle paylaşıyoruz. Kanaviçe sayı örnekleri, bebek doğum panolarında kullanıldığı gibi söz tepsilerinde, söz panolarında, nişan panolarında, doğum günü hediyelerinde kullanılmaktadır.

Kanaviçe harf örnekleri ve etamin sayı şablonları işlenebilir netliktedir. Kanaviçe örneklerini zevkinize göre istediğiniz renk uygulaması yapabilirsiniz. Kanaviçe örneklerini işlemesini yaparken kasnak kullanmak daha kolay işleme yapmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle kanaviçe nakışını yaparken kasnak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kanaviçe örnekleri, etamin örnekleri ve kanaviçe sayı örnekleri, etamin sayı şablonlarını eklemeye devam edeceğiz. İyi çalışmalar. Kolay gelsin

 

Leave a Comment