Bebek Mama Önlüğü Örgü Modelleri

Bebekleri yemek yedirirken anneler çok zorluk çekmektedirler. Mama yemesi bir kenara dursun, kıyafetlerini her mama yedirmede kirletiyorlar. Bebek mama önlükleri yemek veya mama yedirirken kıyafetleri korumak için kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle artık anneler hazır mama önlüklerini tercih ediyorlar. Kendi bebek mama önlüğü örgü modellerini örmek isteyen annelerde vardır. Bu yazımızı onlar için paylaşıyoruz. Dilerseniz bebek örgü modellerinden mama önlüklerini inceleyelim…

1-Üçgen Bebek Örgü Modelleri Mama Önlüğü

Bebek mama önlüğü modeli haroşayla başlayıp yukarıya doğru kesilerek örülmektedir. Giyilmesi oldukça kolaylık ve bebeğinizin üçgen bebek mama önlüğünden rahatsızlık duymayacaktır. Bebek mama önlüğü örgü modellerinin üzerine iğne oyası ve rokoko ile işlenerek süslemesi yapılmıştır. Krem rengi olan bebek mama önlüğünü farklı renklerde de yapabilirsiniz.

2-Bebek Örgü Modelleri Mama Önlüğü

Sarı renkte örülmüş olan bebek mama önlüğü modeli, robadan arttırmalı olarak örülmüştür. Bebek mama önlüğü örgü modellerinin üzerine, iğne oyası ve basit nakış iğneleri teknikleri kullanarak süslenmiştir. Sizler farklı teknikler kullanarak, kendinize ait tasarımlarla süsleyebilirsiniz.

3-Bebek Örgü Modelleri Üçgen Mama Önlüğü

Üçgen bebek mama önlüğü örgü modellerinde, haruşa ile başlayıp yukarıya doğru kesilerek örülmüştür. Beyaz renkte olan bebek mama önlüğünün üzerini basit nakış iğne teknikleriyle işlenerek süslenmiştir. Kalp deseni işlenmiş olan bebek mama önlüğüne daha şık ve zarif göstermiştir. Bebek örgü modellerinden üçgen mama önlüğünün örülmesi oldukça kolaydır. Üzerinde süslemeleri zevkinize göre dizayn edebilirsiniz.

Leave a Comment