Gül Desenli İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri arasından en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de gül desenli iğne oyaları olup bu yıl oldukça da popüler. Birçok örgü işinde sık sık kullanılmakta olan gül motifleri, özellikle havlu kenarlarında da birbirinden çeşitli modellerle karşımıza çıkmakta.

Gül Desenli İğne oyaları, tıpkı geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da oldukça revaçta. Küçük motiflerin birleştirilmesi suretiyle meydana getirilen  bu oyalarda daha çok tek parça olarak örtülmekte olan modeller kullanılmaktadır. Son derece basit ve kibar bir başörtüsü ya da havlular için oldukça iğne oyaları oldukça ideal bir seçenek olma özelliğine sahip. Birbirinden farklı modellerle bir araya getirilen bu örnekler, sahip olduğu son derece zengin plan renk seçenekleri sayesinde de büyük bir beğeni topluyor.

 

Özellikle son yıllarda önemli oranda yaygınlaşmış olan gül deseni iğne oyaları oldukça sık kullanılıyor. Söz konusu bu elişi tekniğinde gül desenli işlenmiş olan oyanın üzerine işlemlerin üzerine başka bir renk kullanılarak desen işlemesi yapılmaktadır. Eğer siz de başörtü ya da havlu kenarı yapmak istiyorsanız, gül desenli iğne oyası tekniğini deneyebilir ve harika modeller sergileyebilirsiniz.

 

Sezonun en güzel gül desenli iğne oyaları için en güzel örneklerle sunmuş olduğumuz sitemizi ziyaret edebilir, hoşunuza giden tüm örnekleri seçerek inceleyebilir ve işleyebilirsiniz. Böylece kendi gül iğne oyalı işlemlerinizi oluşturarak son derece göz alıcı şaheserler elde edebilirsiniz.

 

Leave a Comment