Etamin (Kanaviçe) Havlu Şablonları

Çeyizlere ve hediyelik olarak en çok yapılan el işi havludur. Havluların kenarlarını bir çok el emeği ürünler süslemektedir.Havlu kenarlarına; hazır işlenmiş havlular için danteller ve iğne oyası modelleri çok yapılmaktadır. Hazır işlenmiş havlu dışında ise havluların özel uç kısımlarında işleme yapmak için boşluklar bulunmaktadır. Bu havlular hem kanaviçe işlemesi için hemde diğer el emeği işlemeler için özel olarak satılmaktadır. Eğer ki kanaviçe havlu şablonlarından birini işleyecek olursanız kanaviçe havlusu almanız gerekmektedir. Diğer boş havlulara kanaviçe nakışı yapılamaz.

Bu yazımızda sizlerle 55 adet kanaviçe şeması paylaşmaktayız. Kanaviçe havlu örnekleri, aynı zamanda yeni başlayanlar için ideal örneklerdir. Kanaviçe havlu şablonların da renk tonlamaları azdır ve desenleri küçüktür. Yeni başlayanlar sıkılmadan yapabilecekleri en güzel kanaviçe örnekleri havlulardır. Havlu ile başlamak daha zevkli işlemenizi sağlayacaktır. Eliniz alıştıktan sonra daha büyük işler yapabilirsiniz. Kanaviçe havlu örneklerinden çok güzel küçük kanaviçe panolar yapabilirsiniz.

Etamin havlu örneklerinden; yapılabilecek başka ürünler ise kanaviçe pano-tablo, genelde çiçek şemaları bulunduğundan çok şık kanaviçe bebek battaniyesi, nişanlılar ve sözlüler için nişan tepsisi hazırlayabilirsiniz. İşleme yaptığınız ürünleri hediye edebilir, veya satış yapıp paraya çevirebilirsiniz. Nişan tepsisi için gereken kanaviçe harf örneklerine sitemizde bulunan kanaviçe menüsünden alfabe alt menüsünü inceleyebilirsiniz.

 

Kanaviçe havlu örneklerini ve etamin el havlusu şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar. Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment