Çeyizlerde Fark Yaratacak 5 Kanaviçe Örneği

Çeyizler her dönem her genç kızın evlenirken yanında götürdüğü ve yıllar öncesinden özenerek, büyük sevgiyle hazırladığı en özel eşyalarıdır. Evlilik hayatına geçişle birlikte o güzel eşyalar en özel günlerde kullanılma üzere hazırlanmaktadır.

Kız çeyizinde bilinen eşyalar hep aynıdır. Özellikler el emeği göz nuru danteller, nakışlar fiskolar ve kanaviçeler bulur ilgiyi.

Geçmişten günümüze bir kanaviçe modasıdır gidiyor bugünlerde. Annelerimizin sandıklarını süsleyen kanaviçeler şimdilerde sandıklardan çıkarak 2018 çeyiz modasına yön vermeye geliyor.

Sizlerde 5 farklı kanaviçe örneği ile çeyizinizde buluna farklı eşyalar çok güzel bir görüntü ve şıklık kazandırabilirsiniz.

İşte çeyizinizde fark yaratacak 5 kanaviçe fikri;

:

Çeyizinizde bulunması gereken ve içerisine ufak tefek eşyalarınızı kolaylıkla koyabileceğiniz bir kese yaparak farklı bir çeyize kolayca imza atabilirsiniz.

Kanaviçe yastıklar…

Kanaviçe ile işlenmiş ve çok özel modellerden oluşan kanaviçeler çeyizinize farklı bir şıklık kazandıracaktır. İster balkon kanepelerinizde ister oturma odanızda dilerseniz sandalyelerin sır bölümlerine kondurabileceğiniz kanaviçe yastıkları sizlerde çeyiziniz için düşünebilirsiniz.

Kanaviçe çanta…

Kanaviçe çanta modelleri son günlerde sıklıkla görmeye alıştığımız modeller arasında yer alıyor. İster kol çantası isterseniz el çantası olarak sizlerde kanaviçe modasına ayak uydurabilir ve çeyizinizde bu farklılığa kolayca yer verebilirsiniz.

Kanaviçe işi elbise:

Çeyizinizde götürebileceğiniz ve evliliğiniz ilk günlerinde aile dostlarınıza giderken severek giyebileceğiniz, herkesin hayran kalacağı kanaviçe elbise oldukça kolay bir işçiliğe sahip. Elbise modelinize uygun bir çantaya aynı deseni kondurarak çok şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Kanaviçe patikler…

En özel, en şirin modellerden olan patikler çeyizlerin olmazsa olmaz eşyalarıdır. Kuşkusuz. Sıradanlıktan çıkarak birbirinden hoş kanaviçe desenlere sahip patiklere çeyizinizde yer vermeye ne dersiniz.

Leave a Comment