2018 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

2018 Boncuklu İğne oyası için örnekler

Boncuklu iğne oyası örnekleri diğer iğne oyalarına göre daha ağır ve şık duran modellerdir. Boncuklu iğne oyaları boncuklar ile birbirinden farklı şekiller oluşturarak sevdiğiniz bir modeli ister yemeni, ister havlu isterseniz kıyafetlerinizin üzerinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Çiçek modeli boncuklu iğne oyası:

Mini mini çiçek desenlerinden hoşlanıyorsanız bu özel model tam olarak size göre diyebiliriz. Farklı renklerde boncukları kullanarak sizlerde bu özel modeli kolayca yapabilirsiniz.

Havlu oyası olarak düşünebilirsiniz…

Oldukça geniş ve gösterişli bir iğne oyası olan bu güzel modelimiz çok fazla tercih edilen bir modeldir. İster kendiniz isterseniz sevdikleriniz için bu örneği mutlaka düşünebilirsiniz.

Göz alıcı yazma örneği:

Hem iğne oyası hem boncuk bir arada olsun isteyenler için şahane bir yazma modeli karşınızda. Uzun yıllar severek kullanabileceğiniz bir örnek arıyorsanız sizlerde resimdeki modeli tercih edebilirsiniz. Geçmişten bu güne modası geçmeden süre gelen iğne oyası yazma modeli sizlerin de çeyizlerinde özel bir yere sahip olabilir.

Çıtı pıtı iğne oyası:
Renkli ipliklerin arasında yer bulan mini boncuklar ile hazırlanan çıtı pıtı iğne oyası sizlerin de beğenisini kazanacak özel bir modeldir. Farklı renklere sahip boncuklar ile cıvıl cıvıl bir görüntüye kavuşturmanız mümkün olacaktır.

Sizler için seçmiş olduğumuz en özel boncuklu iğne oyası modelleri bu şekilde sıralanmaktadır. Sizlerde dilerseniz farlı eşyalarınızı süslemek için bu özel örnekleri düşünebilirsiniz.

Leave a Comment