Atkı Modelleri

Örgü modellerinde bugün atkı modellerini, boyunluk modellerini, çocuk atkı ve bere modellerini, atkı – şal örneklerini karışık olarak sizlerle paylaşacağız.

Örgü modellerinin atkı modellerinde karışık bir galeri hazırladık. Galerimizde atkı modellerinin bir çok farklı örgü modelleri bulunmaktadır. Sadece atkı modelleri değil, atkı ve şal karışımı modeller de mevcuttur. Çocuklarınız için hayvan figürlü sevimli atkı modelleri vardır. Ayrıca küçük kız çocuklarınız için bere ve atkı modelleri de mevcuttur. Genel itibariyle büyük yaş grubuna hitap eden arada da çocuklar için atkı modellerine yer verdiğimiz bir galeridir.

Örgü modelleri arasında son yıllarda atkı modellerine alternatif olarak kullanılan boyunluk modellerimizde bulunmaktadır. Boyunluk modellerinde, boyunu tamamen saran boyunluk modelleri ve salaş boyunluk modelleri vardır. Ayrıca boyunluk modellerinde iç içe geçen atkı – boyunluk modelleri karışımı örnekler de bulunmaktadır. Değişik örgü modelleri arayan okurlarımız için farklı örgü modellerini paylaşmaktayız. Galerimizi inceleyerek en beğendiğiniz atkı modellerini, boyunluk modellerini örebilirsiniz. Paylaştığımız örgü modellerinin örgü tekniklerini uygulayarak kolayca örebilirsiniz. Örgü modellerinde atkı modellerini ve boyunluk modellerini süslemek için düğme, ponpon, ayrı örülmüş güller ve püsküllerle süsleyebilirsiniz.

Paylaştığımız örgü modelleri atkı ve boyunluk modellerinde sadece örnekleri mevcuttur. Örgü modellerini örmeye bilen okurlarımız örneklerini de kolaylıkla çözebilirler. Örgü modellerini örerek hediye edebilirsiniz, kullanabilirsiniz veya sipariş üzerine çalışarak para kazanabilirsiniz. Örgü modellerini renk renk farklı desenlerle birlikte şık bir şekilde örüp kullanabilirsiniz. Galerimizde 130’dan fazla atkı modelleri bulunmaktadır. Atkı modellerinin hepsi birbirinden farklı ve güzel örneklerden oluşmaktadır. En güzel örgü modellerini sizlerle paylaştık. Umarız galerimizdeki örgü modellerini beğenirsiniz. İyi çalışmalar 🙂

Örgü modellerini en güncel haliyle eklemeye devam edeceğiz…

Leave a Comment