Kanaviçe Şablonları Bebek Şemaları

Bebeklerimiz bizim en kıymetlilerimizdir. Her şeyin en iyisine layıktırlar. Bebeğimizin için en güzel eşyaları seçer ve kullanırız. Bazı anneler bebeklerine el emeği ürünleri yapmak için örgüler örerler, örgü öğrenmeye çalışırlar bunların hepsi bebeğini sağlık bir şekilde büyütmek içindir. El emeği ürünler yaparken süslemelerini de şık bir şekilde yapmak isterler. Hırkaların ve yeleklerin üzerine işleme yapabilmek için kanaviçe (etamin) örneklerini kullanmaktadırlar.

Kanaviçe örnekleri yeni modelleri bebek hazırlıklarında süslemek için kullanabilirsiniz. Bebeğinize kullanabileceğiniz kundak örneklerinde, nevresim örneklerinde, pikeler de, havlularda, mendillerde, mama önlüklerinde, oda süslemelerinde pano olarak etamin bebek örneklerini rahatlıkla işleme yapabilirsiniz. Hırka ve yelekler için kanaviçe (etamin) bebek şablonlarının küçük örneklerini kullanabilirsiniz. Paylaştığımız bu yazımızda küçük kanaviçe örnekleri mevcuttur. Eğer ki kanaviçe örneklerinde aradığınız şablon yok ise diğer paylaştığımız yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Kanaviçe bebek örneklerini işleme yaparken bebeğinizin sağlığına uygun kumaş türlerini tercih etmelisiniz. Etamin (kanaviçe) örnekleri için pamuklu kumaşları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek ürünleri seçmemiz gereklidir. Kanaviçe örnekleri yeni modelleri de hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için uygun şablonlar bulunmaktadır. Kanaviçe bebek örnekleri işlenebilir netlikte olup rahatlıkla kanaviçe (etamin) örneklerini uygulayabilirsiniz.

Kanaviçe örnekleri yeni modelleri bebek konseptli şablonları sizlerle paylaştık. En yeni etamin bebek şablonları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İyi çalışmalar 🙂

 

Leave a Comment