İğne Oyası Küpe Örnekleri

Elinizdeki artık kullanmadığınız küpeler ya da küpe aparatlarını değerlendirmeye ne dersiniz? Harika bir fikir değil mi? İğne oyası küpe modelleri sizin de çok hoşunuza gidecek. Kendi ellerinizle yaptığınız bu küpeleri büyük bir zevkle takacaksınız.

İğne oyası küpe modelleri; bir iğne ve ipek iplik ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Özellikle son dönemlerin bayan takı modasında yaygınlaşmaya başlayan iğne oyalı küpeler, sitemizde de yapılışlarının ayrıntılı bir şekilde sunumu ile yer almakta. Siz de günlük yaşamınızda küpe takmaktan hoşlanıyorsanız, bol zamanlarınızı daha eğlenceli bir hale getirmeniz adına iğne oyalı bu takılar oldukça keyifli zamanlar geçirmenize yardımcı olacaktır.

İğne oyası ile küpe yapımı son derece basittir. Bu küpelerin ne şekilde yapıldığını iyice öğrendikten sonra çeşitli pul, boncuk ve diğer süsleme aparatları ile dilediğiniz gibi zevkinize uygun bir şekilde süsleyebilir ve dilerseniz sevdiklerinize güzel bir hediye olarak sunabilirsiniz. Özellikle genç kızlar bu küpelere bayılacaklardır.

Son derece kolay olmasının yanı sıra bir o kadar da eğlenceli olan bu iğne oyalı küpeleri yapmak için profesyonel olmanız gerekmiyor. Bunun için ilk olarak hangi rengi kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu konuda size, birden fazla renge sahip iplikler tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bu sayede hazırlamış olduğunuz bu küpeleri farklı takı kombinleri ile de kullanmanız mümkün olacaktır. Ne duruyorsunuz? Siz de hemen gelin ve modelinizi seçin.

Leave a Comment