Yeni Yepyeni Kanaviçe Şablonları (Bebek-Çocuk Örnekleri)

Bebek ve çocuk odalarının duvarlarını en güzel şekilde süslemek için bebeklerinize uygun tablo veya pano işlemesi asmak en iyi tercih olacaktır.
Çocuk odalarına uygun kanaviçe etamin bebek örneklerinden bir çok deseni sizlerle paylaşıyoruz. Etamin örneklerinin en güzel şekilde işleyip bebeğinizin odasına renk katabilirsiniz. Kanaviçe örnekleri çocuklara uygundur. Dilerseniz diğer kanaviçe örneklerinemize bakıp farklı şablonlarıda pano-tablo yapıp kullanabilirsiniz.

20 adetten fazla kanaviçe bebek-çocuk örnekleri bulunmaktadır. Kanaviçe örneklerinde çeşitli çizgi film karakterleride vardır. Bu çizgi film karakterlerini bütün olarak kanaviçe yapabileceğiniz gibi tek bir çizgi film karakterini alıp işlemede yapabilirsiniz. Kanaviçe örneklerinin iplik numaraları mevcuttur. İplik numaralarını alıp birebir etamin örneğini işleme şansınız olacaktır.

Kanaviçe etamin şablonları alırken ekran görüntüsü almamaya özen gösterin. Ekran görüntüsü alınan etamin şablonlarının yazıcı çıktıları net olmayıp bulanık şekilde görünmektedir. Bu nedenler etamin şablonlarını kaydedip daha sonra çıktısını alırsanız işleme yaparken kareleri görmekte sıkıntı yaşamazsınız.

Leave a Comment