Yeni Kanaviçe Bebek Pano Şablonları 2020

Yeni kanaviçe örneklerine kaldığımız yerden devam ediyoruz!!

2020 yılının en yeni en güzel bebek pano işleme kanaviçe örnekleriyle karşınızdayız. Kanaviçe örneklerine biraz ara verdikten sonra yepyeni etamin bebek örnekleriyle sizlerleyiz. Kanaviçe bebek örnekleriyle pano, tablo, battaniye, nevresim takımı vb. işlemler yapabilirsiniz. Kanaviçe şablonların da bulunan küçük örnekleri ise hırka, yelek gibi modellerin üzerine işleme yapabilirsiniz. Veyahut ayrı bir kumaş üzerine işlenen kanaviçe şablonlarını battaniye, yelek, nevresim takımı gibi kullanacağınız parçalara monte edebilirsiniz. Eski kanaviçe şablonlarını günümüzde yeni kumaşlara monte edilerek tekrardan değerlendirme yapılıyor. Sizlerde aynı tekniği kullanarak yeni ürünler üretebilirsiniz. Kanaviçe bebek örneklerinden yapabileceğiniz en güzel el emeği pano,tablo olacaktır. Kanaviçe pano örneklerini çerçeve yaparak uzun yıllar boyunca tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bebeğinizin odasına uygun renkleri tercih ederek farklı bir ortam oluşturabilirsiniz.

Sizlerle 25 adet farklı kanaviçe örnekleri paylaşacağız. Birbirinden güzel olan etamin örneklerini beğeninize göre alıp işlemeye başlayabilirsiniz. Kanaviçe örneklerini artık iplik numaralarını da paylaşmaktayız. İplik numaralarını, herkesin renk zevki farklı olduğu için paylaşmamıştık. Fakat istek üzerine bundan sonraki kanaviçe örneklerinin iplik numaralarını sizlerle paylaşacağız. Sizlerde kanaviçe şablonlarının iplik numaralarına bakarak aynısı işleyebilir veya iplik ton sayılarına bakarak yeni renklerle uygun hale getirerek işleme yapabilirsiniz.

Son yıllarda dikdörtgen şeklinde panolara çok rağbet ediliyor. Kanaviçe örneklerinin arasında çok güzel dikdörtgen panolarımız mevcuttur. İlerleyen zamanlarda dikdörtgen bebek panoları örneklerini paylaşmaya devam edeceğiz. Dikdörtgen panoların kenarlarına ayna monte ettirerek odanızda daha refah bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Sitemizde var olan dikdörtgen aynalı kanaviçe örneğinin linkini alt tarafa bırakıyorum inceleyip sizlerde bir benzerini yaptırabilirsiniz.

https://elisigunlugu.com/kanaviceetamin-nakisli-aynali-pano/

İyi çalışmalar… 🙂

Leave a Comment