Süper Mario, Scooby Doo ve Winnie The Pooh Kanaviçe Örnekleri

Süper Mario, bir neslin çocuk oyunlarının başında gelmekteydi. Prensesini kurtarmak için binbir türlü zorlukları aşmaya çalışan gönlümüzün kahramanı süper mario’dur. Kanaviçe örneklerinde de süper mario karakterlerinin desenlerini görmemiz mümkün. Çocuğunuz süper mario karakterlerini seviyor ise küçük bir pano, cüzdan, okul çantası gibi el işlerini işleyip kullanabilirsiniz.

Sevilen çizgi film karakterlerinden biridir Scooby Doo ve arkadaşları. Sevimli köpeğimizi takip eden çocuklarımız bulunmakta. Kanaviçe scooby doo örneklerinden yapılabilecek el nakışları ise, bebeğinizin odasına güzel bir pano, bebek pike takımı, çarşaf takımı gibi ürünlerden yapabilirsiniz. Kanaviçe çizgi film karakter örneklerinin belli bir renk tonlamalarına sahiptirler. Bu nedenle çizgi film karakterlerini farklı renklerde yapılmasını pek önermiyoruz. Fakat tabi ki sizler kanaviçe çizgi film örneklerini istediğiniz renklerde işleyebilirsiniz.

Balı çok seven şirin ayıcık winnie the pooh ve arkadaşlarını paylaşmadan geçmeyelim. Bir çok maceralarda beraber olan arkadaşlar kanaviçe (etamin) örneklerinde de birlikteliklerini sürdürüyorlar. Kanaviçe örneklerinde sevimli ayıcığın yanında kaplan tigger, piglet, iyor eşlik etmektedir. Sevdiğiniz kanaviçe winnie the pooh karakterler örneklerini ister birleştirerek, ister tek tek işleyebilirsiniz.

Sad sam köpekçik ve sünger bob son olarak paylaşacağımız kanaviçe çizgi film karakterleridir. Kanaviçe (etamin) çizgi film örneklerinden harika el işleri işleyip kullanabilir, hediye edebilir veya işlediğiniz el işlerini satıp para kazanabilirsiniz.

Kanaviçe çizgi film örneklerini ve etamin çizgi film karakter şablonlarını eklemeye devam edeceğiz… İyi çalışmalar. Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment