Salonunuz İçin Kanaviçe (Etamin) Masa Örtüsü Örnekleri

Kış aylarının gelmesiyle kurs dönemine girmiş bulunmaktayız. Halk eğitimlerde, kültür merkezlerinde, belediyelerde çeşitli kurslar açılmış ve kursiyeler yeni el işleri öğrenmeye başlamışlardır. Kurslarda halkın istediğine bağlı bir çok el emeği kurs verilmektedir. Kurslara yeni başlayıp, kanaviçe nakışını öğrenmek isteyenler için bizlerde yeni kanaviçe (etamin) örneklerini sizlere sunmak için bir çok paylaşım yapıyoruz. Bu yazımızda çok tercih edilen salon takımı masa örtüsü kanaviçe örneklerinden bir kaç tane desen paylaşmaktayız. Paylaştığımız kanaviçe masa örtüsü örnekleri hoşunuza gitmediyse veya tam aradığınız etamin örneklerinden değilse, sitemizde bulunan kanaviçe menüsünden masa örtüsü alt menüyü incelemenizi tavsiye ederiz. Size hitap eden kanaviçe örneklerini bulabilirsiniz.

Kanaviçe masa örtüsü örneklerini;  salon takımı, oturma takım örtüsü, mutfak masa örtüsü, sehpa örtüsü olarak işleyip kullanabilirsiniz. Kanaviçe örneklerini çeşitli ürünlerde kullanmak mümkün. Beğendiğiniz kanaviçe masa örtüsü örneklerinden odanıza şıklık katacak bir tablo-pano yapıp duvarınıza asabilirsiniz. Böylece salonunuzla uyumlu bir örtü takımı ve pano yapmış olursunuz. Kanaviçe masa örtüsü şablonların da 19 tane birbirinden güzel, zarif desenler bulunmaktadır. Etamin masa örtü örneklerini kolay işlenemeniz için beğendiğiniz kanaviçe masa örtüsü şablonlarını bir yazıcıdan çıkarıp işlemeye başlarsanız el işinizi daha rahat yapmış olursunuz.

Kanaviçe masa örtüsü örneklerini ve etamin salon takımı masa örtüsü şablonlarını eklemeye devam edeceğiz… İyi çalışmalar. Kolay gelsin. 🙂

Leave a Comment