Salon Takımı İçin Kanaviçe Örnekleri

Kanaviçe örnekleri en çok salon takımı örtüsü olarak işlenmektedir. Bunun yanı sıra masa örtüsü, mutfak masa örtüsü, havlu, pano gibi sıralama yapabiliriz. Aslında istediğimiz ürünlerde kanaviçe örneklerini yapmak mümkün. Bu nedenle sadece özet halinde sıralama yaptık. Hazır salon takımı örtüsü almak istemeyenler, ele emeği ürünlere bayılanların tercih ettiği elişi örneklerinden biridir kanaviçe nakışı. Kanaviçe salon takımı örneklerinin bir çok desen ve modeli bulunmaktadır. Salon takımı örtüleri üç parçadan oluşmaktadır. Yemek masası örtüsü, konsol örtüsü ve orta sehpa örtüsü ve peçetelerden oluşmaktadır. El emeği işi olunca peçeteleri kullanıldığınız kadar yaptırabilirsiniz. Yemek masası ve orta sehpa örtülerini kare veya dikdörtgen tercih edebilirsiniz. Son yıllarda dikdörtgen yapılmaktadır. Sizler istediğiniz şekli kullanabilirsiniz. Konsol örtüsü ise tek bir parça halinde uzun dikdörtgen şeklinde kullanılmaktadır. Kanaviçe salon takımı örneklerini ise dikdörtgen ya da kare örtülere rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız örtülerin kenarlarını ince şeritler işleyebilirsiniz.

Kanaviçe örnekleri yeni modelleri arasında gül şablonları, karanfil şablonları, ayçiçeği şablonu, aster çiçeği şablonu gibi bir çok çiçek desen şablonları bulunmaktadır. Beğendiğiniz çiçek örneklerini yazıcıdan çıkarıp hemen işleme yapamaya başlayabilirsiniz. Paylaştığımız etamin (kanaviçe) örneklerinin hepsi işlenebilir netliktedir. İsterseniz telefonunuza kaydedebilir, isterseniz bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Rahat ve kolay işleme yapmak için önerimiz, yazıcıdan çıktı alıp elinizde bulunan dokümanlara bakıp uygulama yapmanızdır. Kanaviçe salon takımı örneklerinde 18 tane şablon bulunmaktadır.

Kanaviçe salon takımı örneklerini ve etamin şablonlarını eklemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment