Pano ve Tepsi İğne Oyası Örnekleri

Son zamanlarda iğne oyaları farklı alanlarda kullanılmaktadır. İğne oyalarını geçmişten günümüze kadar en çok yazmalarda kullanıldığını görmekteyiz. Bir sonraki alan ise havlu kenar iğne oyalarıdır. Özellikle büyük ve ağır iğne oyası örnekleri çeyizlik olarak yapılmaktadır. İğne oyası örneklerini artık yeni fikirlere uygulandığını görüyoruz. Bunlardan bir tanesi panolarda diğeri ise tepsilerde kullanılmaktadır. Bu yazımızda sizlere pano ve tepsi örneklerinden paylaşacağız.

1- İğne Oyası Örnekleri Pano

İğne oyalarıyla süslenmiş muhteşem bir pano. El emeğinin göz nurunun harika örneklerinden bir tanesini sizlerle paylaşıyoruz. İğne oyası örneklerinden menekşe çiçeği yapılmıştır. Kurdele nakışlı küpe çiçeği bulunmaktadır. Ayrıca panoda altın nakışı da kullanılmıştır. Üç nakışın kullanıldığı pano duvarlarınızı muhteşem görüntüsüyle süsleyecektir. Paylaştığımız iğne oyası örneklerinden üç resim vardır. Resimlerden uzak ve yakın görüntüleri de vardır.

 

2-İğne Oyası Örneklerinden Tepsi

İğne oyaları teknikleri ve kurdele nakışı teknikleriyle yapılan tepsiyi sizlerle paylaşıyoruz. İğne oyalarından küpe çiçeği iki kat kullanılmıştır ve içine tohumlar eklenmiştir. Kurdele nakışı tekniklerinden ise mimoza, yıldız çiçeği organze tül ile yakma çiçek ve basit nakış iğneleri uygulanmıştır. İğne oyası örnekleriyle uygun çerçeve seçimi deseni daha güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlamıştır. Tepsinin yakın ve uzak çekimlerini paylaşarak desen daha net görünmektedir. İğne oyası örnekleriyle kurdele nakışını birlikte işleme yaparak sizlerde muhteşem bir tepsi yapabilirsiniz. Tepsilerde keyifli kahveler ikram edebileceğiniz iğne oyalarını sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Leave a Comment