Örgü Şal Modelleri 2017

2017’nin son günlerine yaklaşırken, örgü şal modellerini bir galeride toplayıp sizlere sunmaktan keyif duyacağız. Örgü şal modelleri 2017 yılının en değişik, en güzel ve modern örgü şal modellerini sizlerle paylaşacağız. Öncelikle örgü şal modellerini hanımların hem aksesuar olarak sıkça tercih ettiği, hem de kış mevsimin de evlerde kullandığı, ev oturmalarında omuzlarına aldığı soğuktan korunmak için kullanıldıkları hoş bir omuz aksesuarıdır. Örgü şal modellerinin değişik bir çok örnekleri bulunmaktadır. İnce, kalın, üçgen, dikdörtgen, farklı bağlamları örgü şal modelleri gibi bir sürü çeşidi olduğunu görmekteyiz.

Örgü şal modellerini kullanacağınız durumu göre ince ve kalınlığını belirleyebilirsiniz. Oturmalarda, düğünlerde, davetlerde kullanacak iseniz daha şık örgü şal modellerinin örneklerini tercih edebilirsiniz. Dışarıda mont veya kaban üzerine kullanacak iseniz kalın örgü şal modellerini tercih edebilirsiniz. Dışarıda kullanacağınız örgü şal modellerini kullanım açısından dikdörtgen şeklini örüp kullanabilirsiniz. Dikdörtgen şeklinde olan örgü şal modelleri, kışın dışarıda daha rahat kullanım olanağı sağlamaktadır. Paylaştığımız örgü şal modellerinde gece davetlerinde kullanabileceğiniz çok şık örnekler vardır. Hepsini tek tek incelediğinizde sizlerde örgü şal modellerini bayılacaksınız.

Örgü şal modellerini giyeceğiniz kıyafete uygun olan renk tonlarında örebilirsiniz. Henüz bir kıyafet durumunuz yok ise ortak renkler olan ve her kıyafeti uyum sağlayan siyah ve beyaz örgü iplerini tercih edebilirsiniz. Öreceğiniz örgü şal modellerinin iplerini örneklere göre uygun olmalıdır. Bir ince örgü şal modellerinde kalın iplikler kullanamazsınız. Kullansanız bile model hoş durmayabilir. Bu nedenle öreceğiniz örgü şal modellerine uygun iplikler tercih etmeye özen gösterin. Paylaştığımız örgü şal modellerinde tığ ve şiş ile örülmüş bir çok örnek bulunmaktadır. Sizlerde galerimizi inceleyerek beğendiğiniz örgü şal modellerini rahatlıkla örüp kullanabilirsiniz. Hatta kızınızın veya oğlunuzun çeyiz sandığına örüp saklayabilirsiniz. Sizlerden kalan örgü şal modellerini bir ömür boyu kullanıp sizleri güzel günlerde yad ederler.

 

Birbirinden güzel ve şık örgü şal modellerini sizlerle paylaştık. Umarız örgü şal modellerini beğenmişsinizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle. İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment