Masa Örtüsü Kanaviçe Örnekleri

En güzel etamin işleme örneklerinden masa örtülerini yapmak ister misiniz? O zaman doğru sayfadasınız. Bu yazımızda birbirinden güzel ve farklı kanaviçe örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Masa örtüleri orta sehpalarda, yemek masalarında, mutfak masalarında kullanılmaktadır. Masa örtülerini şekillerini kare, dikdörtgen ve üçgen şeklinde yapılmaktadır. Kanaviçe örneklerini hangi masa örtü şekillerine uygulayama yapacağınızı kullanıldığınız eşyaya göre belirleyebilirsiniz. Genelde masa örtülerini kare olarak yapılmaktadır. Kare masa örtülerinin köşelerine etamin örnekleri işlenebileceği gibi,  iki kenar orta kısımlarına işlenebilir.

Dikdörtgen olarak kullanılacak masa örtülerinde ise iki uç kenarlarına etamin (kanaviçe) örnekleri işlenebilir. Ayrıca iki uzun kenarlara da kenar – şerit örneklerinden de su şeklinde işleme yapılabilir. Kanaviçe (etamin) örneklerinden 16 tane yeni kanaviçe şablonları işleme örneklerini sizlerle paylaşmaktayız. Birbirinden güzel etamin örneklerini masa örtüsü yapılabildiği gibi farklı ürünlerde de kullanılabilir. Etamin runner örneklerinde, tepsi örneklerinde ve tablo –  pano örneklerinde kullanarak değişik ürün işlemeleri yapabilirsiniz. Tasarım ve zevkinizi oluşturarak harika etamin örnekleri yapabilirsiniz. Paylaştığımız etamin (kanaviçe) işleme şablonlarını istediğiniz renk tonlamalarını kullanabilirsiniz. Dilerseniz kanaviçe örneklerinin aynı renkleri temin ederek işleme yapabilirsiniz.

 

Kanaviçe örnekleri yeni modelleri ve masa örtüsü etamin örneklerini güncel bir şekilde eklemeye devam edeceğiz. Web sitemizde bir çok etamin örnekleri mevcuttur. Dilerseniz sitemizi gezip etamin (kanaviçe) örneklerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz. İyi çalışmalar. Kolay gelsin.

Leave a Comment