Krokodil Örgü Modelleri ( Timsah Sırtı )

Krokodil örgü modellerinden güzel bir galeriyi sizlere sunacağız. Timsah sırtı örgü modelleri çok şık ve zarif örnekler mevcuttur. Galerimizde sevebileceğiniz muhteşem timsah sırtı örgü örnekleri bulunmaktadır. Krokodil örgü modellerinde; timsah sırtı örgü şallar, bebek patikleri, kol çantaları, bere ve atkılar, bebek bereleri, boyunluk olarak kullanabilecek atkılar, kazaklar, eldivenler ve ayakkabı tozlukları, hırka ve yelekler, bebek örgü yelekler, pançolar, terlik süslemelerinde kullanılmıştır.

Bir önceki yazımızda krokodil örgü modellerinin yapılışını sizlerle paylaşmıştık. Bu paylaşımdan öğrendiğiniz krokodil örgü modelini, beğendiğiniz elişilere uygulayarak deneyebilirsiniz. Deneme yaparken küçük elişi örneklerinden başlayabilirsiniz. Krokodil örgü örneklerinden bebek patiği, atkı veya çanta örebilirsiniz. Küçük bir şal örerek krokodil örgülerini pekiştirebilirsiniz.

Krokodil örgü (timsah sırtı) örneklerini ilk kez yapacaksanız bir kaç denemeden sonra kolaylıkla örebilirsiniz. Küçük elişilerle elinizi alıştırdıktan sonra büyük elişi örneklerine başlayabilirsiniz. Paylaştığımız krokodil örgü modellerinde harika şal örnekleri bulunmaktadır. Beğendiğiniz krokodil şal örneklerini zevkinize göre tek renk ya da bir kaç renk katarak örgülerinizi örebilirsiniz.

Leave a Comment