Kanaviçe (etamin) Salon Takımı Örnekleri

Kanaviçe örneklerinden salon takımı motiflerini paylaşıyoruz. Paylaştığımız kanaviçe örneklerinden salon takımı masa örtüsü, runner, mutfak masa örtüsü yapılabilir. Paylaştığımız kanaviçe örneklerini yazıcıdan çıktı alıp rahatlıkla işleyebilirsiniz. Etamin örneklerini dikdörtgen, kare işleyebilirsiniz. Paylaştığımız etamin örnekleri genelde dikdörtgen örnekleri içeriyor. Salon takımı şablonlarını, yemek masa örtüsü, konsol örtüsü, orta sehpa örtüsü olarak 3 parça halinde işleyebilirsiniz. Günümüzde orta sehpaları genelde dikdörtgen yapılmaktadır. Arzu ederseniz kare olarak işleme yapabilirsiniz.

Kanaviçe salon takımı örneklerinden en güzel ve güncel modelleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Sizlerde tahmin edersiniz ki gün geçtikçe yeni kanaviçe örnekleri piyasaya çıkıyor. Küreselleşmenin etkisiyle internette temiz ve düzgün bilgi bulmak oldukça zor. Bizler işlenebilir netlikte olan etamin örneklerini sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Kanaviçe örneklerinde desenlerin netliği önemlidir. Bulanık ve seçilemeyen desenler göz sağlığı açısından olumsuz etki oluşturuyor. Bu nedenle paylaştığımız desenlerdeki netliği titizlikle inceleyip sizlere sunuyoruz.

Kanaviçe örneklerini ve etamin şablonlarını paylaşmaya devam edeceğiz. Kanaviçe örnekleri yeni modelleri sitemizi inceleyerek farklı desen ve şablonlara bakabilirsiniz… İyi çalışmalar. 🙂

Leave a Comment