Kanaviçe Tablo – Pano Şablonları

Uzun bir aranın ardından sizlere çok güzel, beğenebileceğiniz kanaviçe (etamin) tablo – pano şablonlarının oluşturduğu galeri hazırladık. Kanaviçe tablo – pano örneklerinden daha önce bir çok işlemeli şablonlar paylaşmıştık. Bu galeride ise evinizin her köşesine uyum sağlayacak, modern, yeni moda tablolardan oluşan muhteşem panoları sizlere sunuyoruz. Yeni moda tabloları hemen hemen herkesin evinde kullanıldığını görüyoruz. Ayrı ayrı tablolardan oluşmuş, duvarınıza astığınızda bir bütün tablo halini alan, genellikle çiçek ve manzara resmi bulunan güzel, şık tablolardır. Galerimizde de bu tasarımda bir adet panomuz vardır. Çiçek şablonlu olan etamin örneklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Kanaviçe örnekleri yeni modeller tablo – pano şablonlarından 16 adet birbirinden farklı ve şık desenler vardır. Tablo ve pano örneklerinde dikdörtgen, kare şeklinde etamin örneklerimizde mevcuttur. Yeni kanaviçe örneklerinde manzara şablonları, çiçek şablonları, ev – bina şablonları, İstanbul manzaralı kanaviçe örneği, tarihi köprü şablonları mevcuttur. Kanaviçe örnekleri, tablo – pano olduğu için genelde şablonları büyük boyutludur. Yapacağınız elişi örneklerini şablonların boyutlarına göre seçim yapmanızı öneririz. Galerinin en alt kısmındaki etamin örneklerinin boyutları küçüktür. Küçük tablo – pano yapmak isteyen okurlarımız bu şablonları inceleyebilirler.

Aradığınız veya beğendiğiniz kanaviçe örnekleri bu galeri de değilse, kanaviçe menüsünden pano – tablo – ev alt menüsünü de incelemenizi tavsiye ederiz. Bir çok kanaviçe tablo – pano örneklerini sitemizde mevcuttur. İnceleyip fikir sahibi olabilirsiniz.

Kanaviçe tablo – pano örneklerini ve etamin şablonlarını eklemeye devam edeceğiz… İyi çalışmalar. Kolay gelsin 🙂

Leave a Comment