Kanaviçe Örnekleri Yeni Saat Modelleri

Kanaviçe örnekleri yeni modellerde bugün sizlere birbirinden güzel, hoş duvar saati işleme şablonlarını paylaşacağız. Duvar saati her evde olması gereken aksesuar ve ihtiyaçtır. Zamanı öğrenirken saatlerin göz zevkimize de hitap etmesi önemlidir. Odalara göre duvar saatlerini farklı seçeriz. Fakat hangi oda olursa olsun önemli olan şık ve gösterişli saatler tercih etmektir. Bu tercihi yaparken elişi örneklerinden yararlanacağı gibi, çok güzel hazır duvar saatleri de vardır. El emeği elişi örneklerini tercih edenler için harika bir galeri sizleri bekliyor..

Kanaviçe örnekleri saat modellerini tüm odalara uygun şablonlar mevcuttur. Çocuk odası için kalpli kanaviçe örneklerini, mutfak için sarı renkli etamin örneklerini, yatak odası için romantik desenli olan gelin, damat etamin örneklerini, salon için güllü duvar saati etamin örneklerini tercih edebilirsiniz. Paylaştığımız kanaviçe örnekleri yeni modeller duvar saati işleme şablonlarından beğendiğiniz ya da istediğiniz örnekler yoksa ise kanaviçe menüsünden saat örneklerini incelemenizi öneriyoruz. Birbirinden farklı bir çok kanaviçe duvar saati örneklerini bulabilirsiniz.

Kanaviçe örnekleri yeni modeller arasında kanaviçe nakışına yeni başlayanlar için basit kanaviçe örnekleri de bulunmaktadır. Küçük ve basit etamin örnekleri duvar saati işlemek isteyenler için boyutları küçük kanaviçe şablonlarını tercih etmelidirler. Kanaviçe (etamin) şablonlarının boyutları kenarlarında yazan rakamlardan öğrenebilirsiniz. Fakat bu boyutlar cm cinsinden değildir. Kumaşa uygun olarak kare sayılarına göre yazılmıştır. Sizlerde kare sayılarına göre saatinizi ayarlayabilirsiniz.

Kanaviçe örnekleri yeni saat modellerini sizlerle paylaştık. Kanaviçe saat örneklerini ve etamin duvar saati şablonlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment