Kanaviçe Örnekleri Yeni Modeller Salon Takımı Şablonları

Kanaviçe örneklerinin en güzel hali salon takımlarında ve masa örtülerinde hayat buluyor. Etamin örneklerinde en çok aranan desenlerin başında salon takımı ve masa örtüleri şablonlarını görmekteyiz.Etamin örnekleri masa örtüleri ve salon takımı örtüleri için sizlere kanaviçe örnekleri yeni modellerinin masa örtülerine yakışacak şablonları paylaşıyoruz. Masa örtülerini kare, dikdörtgen ve oval şekillerde işleyebilirsiniz. Tabi bunu yapmak için etamin örneklerinin desenleri de uygun olmalı. Kare bir masa örtüsüne oval işleme yapabilirsiniz. Fakat dikdörtgen bir masa örtüsüne oval işleme yapmak uygun olmayabilir. Genelde masa örtülerinin köşelerine, 2 uç kenarlarına ve ya orta kısımlarına işleme yapılmaktadır.

Kanaviçe salon takımı örneklerinin en güzel ve salonunuza yakışacak desenleri sizlerle paylaşmaktayız. 21 tane etamin salon takımı ve masa örtüsü örnekleri bulunmaktadır. Kanaviçe örneklerinin peçeteleri desenleri yoktur. Kanaviçe nakışı zor ve emek isteyen bir elişi olduğu için çoğu hanım peçete yapmamayı tercih etmektedir. Peçete yapacak olan hanımlar için ise önerimiz şu şekilde olabilir. İşleme yaptığınız kumaştan peçete ölçüsü kesip sadece kenarlarına şerit –  kenar işlemesi yapıp kullanabilirsiniz. Veyahut kenarlarına piko, sarma yapıp kullanabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise işleme yaptığınız etamin örneklerinin içinden peçeteye uygun olan herhangi bir deseni çıkarıp o şekilde işleme yapabilirsiniz. Fakat yeni trend artık ev hanımları peçete kullanmıyor. Sizler kendi ihtiyacınız doğrultusunda kanaviçe örneklerini işleyip kullanabilirsiniz.

Kanaviçe (etamin) örneklerini resimli haliyle birlikte paylaşmaktayız. Etamin örneklerinin bir bütün halinde görmek isterseniz, paylaştığımız galeride her değişen şablonların ilk fotoğrafı etamin örneklerinin bütün resimli halidir.

Kanaviçe örnekleri yeni modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment