Kanaviçe (Etamin) Winnie The Pooh Harf Örnekleri

Çizgi film dünyasının en sevimli ayıcıklarından biridir Winnie the pooh. Sevimli dostlarıyla bizlere eğlenceli dakikalar geçirmemizi imkan sunardılar.

Son zamanlarda çizgi film karakterlerini de kanaviçe nakışında görmekteyiz. Kanaviçe harf örneklerinde 3 adet ayrı ayrı çizgi film karakterli alfabe sizlerle paylaşıyoruz. Kanaviçe harf örneklerini harf kısımlarını işlemeyip pano olarak kullanabilir, ayrıca harf kısımlarına çocuğunuzun ismini yazıp pano yapabilirsiniz.

Kanaviçe harf örneklerinden; bebek doğum panosu, bebek pikesi, bebek yorganı, bebek panosu vb ürünleri işleyebilirsiniz. Kanaviçe harf örnekleri işlenebilir netliktedir. Telefonunuza, bilgisayarınıza indirip kolaylıkla işleyebilirsiniz.

Kanaviçe harf örneklerinin renk tonlaması siz kalmış bir durumdur fakat çizgi film karakteri olduğu için renk değişimi istediğiniz sonucu vermeyebilir. Bu tip çizgi film karakterli örneklerin renk tonlarında değişiklik yapılmaması gerekir. Kanaviçe harf örneklerinin harf kısımlarını istediğiniz ton renk uygulayabilirsiniz. Harfleri işlemeyip sadece pano olarak kullanabilir, bebeğinizin ismini yazıp bebek doğum panosu olarak kullanabilirsiniz.

Kanaviçe harf örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

 

 

Leave a Comment