Kanaviçe (Etamin) Sevimli Hayvan Örnekleri

Kanaviçe (etamin) örneklerinden sevimli hayvan desenlerini sizlerle paylaşıyoruz. Kanaviçe (etamin) örneklerinden hayvan desenleri bebek ürünlerinde sıkça kullanılır. Kanaviçe hayvan örneklerinden bebek pikesi, bebek çarşaf takımı, bebek yorgan takımı, bebek nevresim takımı, bebek panosu, bebek doğum panosu gibi alanlarda tercih edilmektedir. Kanaviçe hayvan örneklerini yeni başlayanlar içinde önerebiliriz. Kanaviçe hayvan örnekleri desenleri küçük boyuttadır ve işlenmesi kolaydır. Yeni başlayanlar için ideal desenlerdir.

Kanaviçe (etamin) örneklerinden bebek doğum panosu kendiniz tasarım yapıp işleyebilirsiniz. Web sitemizde hazır kanaviçe bebek panosu mevcuttur. Sizler kendi tasarımınızı yapabilirsiniz. Önerimiz ; Kanaviçe hayvan örneklerinden küçük desenli olanı ortası boş kalacak şekilde kare bir kumaşın kenarlarına işleyip, ortasına harflerden gerekli bilgileri işledikten sonra kullanabilirsiniz.

Kanaviçe (etamin) hayvan örneklerinde renk tonlamaları desenlerin üzerinde mevcuttur. Sizler desen renk sayılarına sabit kalarak başka renklerde işleme yapabilirsiniz. Kanaviçe hayvan örneklerinin renk tonlamasında dikkat edeceğiniz önemli bir nokta vardır. Kanaviçe örneklerinde bulunan renk tonlama sayısına dikkat edilmelidir. Örneğin; kanaviçe kedi örneğinde 4 ton mavi renk olsun. Sizlerde 4 ton pembe, mor hangi renk isterseniz aynı sayıda renk tonu iplik alarak işlemelisiniz. Renk geçişleri doğal durmalı. Renk geçişlerinde birden farklı bir tona geçilmemeli. Bu ise renk tonlama sayısından kısıtlama yapıldığında olur. Bu nedenle kanaviçe örneklerinden renk tonlama sayılarına dikkat etmek gerekir.

Kanaviçe hayvan örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment