Kanaviçe (etamin) Runner Şablonları

Kanaviçe (etamin) runner örneklerinden 5 adet kanaviçe şablonu paylaşmaktayız. Kanaviçe runner örneklerinden; kanaviçe salon takımı örneklerine de uygulanabilir. Bilindiği üzere masa örtüleri artık dikdörtgen de yapılmaktadır. Özellikle salon takımı konsol,yemek masası örtüsü ve orta sehpa örtüleri kare kesim dışında dikdörtgende çok yapılmaktadır. Kanaviçe runner örneklerinden oda takımınıza uygun gördüğünüz etamin runner şablonun çıktısını alıp işlemeye başlayabilirsiniz.

Renk seçeneklerini kendi zevkinize göre yapabilirsiniz. Kanaviçe runner örnekleri için kumaş olarak keten linen kumaşını önerebiliriz. Hem sade kumaş türü bulunmakta, hemde simli ürünü bulunmaktadır. Kanaviçe örnekleri resimli desenleri vardır. Bitmiş haline bakarak seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kanaviçe örnekleri masa örtüsüne işleyip kullanabilirsiniz.

24.11.2017 tarih itibariyle galerimize 10 tane yeni kanaviçe (etamin) runner şablonları eklenmiştir. Paylaştığımız kanaviçe runner şablonların da 15 tane örnek vardır. Yeni kanaviçe runner örneklerini de beğeneceğinizi umuyoruz…

 

 

Kanaviçe runner örneklerini ve etamin şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment