Kanaviçe (Etamin) Runner Örnekleri

Son yıllarda kanaviçe modelli birçok elişi görmekteyiz.Etamin adı da verilen kanaviçe nakışı her geçen gün ilgi artmaktadır. Kanaviçe şablonlarını çarşaf, yorgan takımı ile sınırlandırılmadığı, hemen hemen her alanda kanaviçe nakışının olduğunu görmekteyiz. Etamin örneklerinin kullanıldığı alanlara kısaca değinirsek; en çok masa örtülerinde ve havlularda kullanılıyor. Etamin örneklerini, tablolarda, ayraçlarda, tepsilerde, kıyafetlerde, bebek yelekleri süslemelerinde, saatlerde, çantalarda, takılarda, ayakkabı süslemelerinde, telefon kılıflarında kullanıldığını görmekteyiz.

Kanaviçe örneklerinin kullanıldığı diğer bir alan da runner örtüsü. Kanaviçe runner örnekleri son zamanlarda çokça kullanılmaktadır. Bu yazımızda sizlere kanaviçe runner örneklerini resimleriyle beraber paylaşmaktayız. Hayvan seven okurlarımız içinde kedi desenli kanaviçe şablonu bulunmaktadır. Kanaviçe runner örneklerini kare masa örtüsü olarak tasarlayıp kullanabilirsiniz. Paylaştığımız kanaviçe runner örneklerini, masa örtüsü olarak işleyip kullanabilirsiniz. Farklı elişi örneklerinde de kullanabilirsiniz. Tasarımını yaparak her türlü elişi örneklerine uygulayabilirsiniz.

 

 

Kanaviçe masa örtüsü örneklerini ve etamin runner şablonlarını eklemeye devam edeceğiz. Aradığınız etamin örnekleri yok ise ya da beğendiğiniz bir şablon bu yazımızda yok ise diğer kanaviçe runner ve masa örtüsü örneklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Sizleri harika kanaviçe örnekleri bekliyor. Birbirinden güzel farklı, değişik örnekler arıyorsanız kanaviçe menüsünü incelemeden çıkmayın..İyi çalışmalar 🙂

 

Leave a Comment