Kanaviçe (Etamin) Noel Örnekleri

2017 yılının son günlerine yaşarken, dostlarınıza, arkadaşlarınıza, ailenize yeni yıl hediye vermek için yeni yıl konseptli etamin örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Galerimizde yeni yılın gelişini bize hissettiren etamin örnekleri bulunmaktadır. Yeni yılın en belirgin desenlerinden biri yılbaşı ağaçı ve noel etamin örnekleridir.

Paylaştığımız kanaviçe örneklerinde; etamin kardan adam örnekleri, geyik örnekleri, noel desenleri, çam ağacı desenleri, çeşitli süsleme araçları örnekleri, cüce örnekleri, sincap ve ayıcık örnekleri gibi bir çok kanaviçe örnekleri bulunmaktadır. Kanaviçe örneklerini isterseniz yılbaşı hediyesi için değerlendirin isterseniz farklı işlemelerde de değerlendirebilirsiniz. Dostlarınıza, arkadaşlarınıza ve ailenize güzel hoş hediyeler işleyip verebilirsiniz. Kanaviçe örneklerinden işlenebilecek en güzel hediyeler ise; çerçeve içine kanaviçe örneklerinden beğendiğinizi işleyip, duvarda veya masada kullanabilirsiniz. Harika bir lavanta kesesi yapıp hediye edebilirsiniz. Etamin örneklerinden şık birer havlu işleyebilirsiniz. Hem mutfak havlusu hemde el havlusuna uygun kanaviçe örnekleri mevcuttur. Beğendiğiniz kanaviçe örneklerini havlulara rahatlıkla uygulayıp işleme yapabilirsiniz. Kanaviçe örneklerinden şirin küçük bir çanta veya cüzdan işleyebilirsiniz.

Kanaviçe (etamin) örneklerinin hepsi işlenebilir netliktedir. İşleme yaparken hiçbir zorluk çekmezsiniz. Telefonunuza ve bilgisayarınıza kaydedip, yazıcıdan çıktı aldıktan sonra kanaviçe örneklerini işlemeye başlayabilirsiniz. Kanaviçe örneklerini rahat ve kolay işleme yapmak için önerimiz; kasnak kullanarak yapmanızdır.Etamin örneklerini kasnak ile işleme yapmak daha rahat ve kolaydır.

 

Kanaviçe örneklerini ve etamin şablonlarını eklemeye devam edeceğiz. İyi çalışmalar 🙂

 

Leave a Comment