Kanaviçe (Etamin) Kedi Desenli Harf Örnekleri

Kanaviçe (etamin) alfabe örneklerini son zamanlarda hayvan desenlerini de görmekteyiz. Sevimli, şirin, tatlı, minik civciv, kedi, köpek, aslan bir çok hayvan deseni görmemiz mümkün. Hayvan seven kişilerin zevkle işleyeceği pek çok hayvan motifi bulunmaktadır.

Kanaviçe harf örneklerinden bu yazımızda kedi desenli etamin harf örneklerini paylaşacağız. Etamin harf şablonlarından tam 2 adet alfabe vardır. Kanaviçe harf örneklerinden hoşunuza giden kedi desenini seçip kullanabilirsiniz.

Kanaviçe harf örneklerinin üzerinde renk tonlamaları mevcuttur. Her kedinin üzerinde farklı renk tonu vardır. İsterseniz aynı renk tonlarını uygulayabilir ya da farklı renk tonlamalarını da kullanabilirsiniz. Dilerseniz tek renk tonlaması da yapabilirsiniz. Kanaviçe örneklerinde tek renk uygulamanın olumlu yanı sürekli ip değiştirmek zorunda kalmazsınız ve renk tonlamalarını daha kolay yaparsınız. Bu tamamen size kalmış bir durumdur. İster farklı renk tonlamalarını uygulayın, ister aynı renk tonlamalarını uygulayın sonuç olarak ortaya harika bir kanaviçe işlemesi çıkacaktır.

Kanaviçe alfabe örneklerini ve etamin harf şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…Kolay gelsin. İyi çalışmalar 🙂

Leave a Comment